TERMINY ZAJĘĆ:

01.07 – 18.07.2024 r. - I TURA

22.07 – 08.08.2024 r. - II TURA

19.08 – 05.09.2024 r. - III TURA

stacjonarne i online

Trwają zapisy na kursy wakacyjne

Zapisz się teraz >

Zapisy na nowy semestr

ANGIELSKI WARSZAWA

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT NA KURS JĘZYKOWY

Tylko 20 minut

Kurs angielskiego w Warszawie

Jakie kursy językowe są prowadzone w szkole?

Naukę języka angielskiego prowadzimy na 10 poziomach zaawansowania. Oferujemy różnorodne programy z zakresu języka ogólnego –  General English oraz języka specjalistycznego w biznesie – Business English.

Czy kursy języka angielskiego są certyfikowane?

Wszystkie kursy prowadzone przez Szkołę Języków Obcych „Lincoln” są w pełni zgodne z wytycznymi poziomów Rady Europy (Common European Framework of Reference for Languages).

Kto prowadzi zajęcia z języka angielskiego?

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lektorską – lektorów polskich oraz lektorów zagranicznych Native Speakers z Wielkiej Brytanii, USA oraz Australii.

Gdzie w Warszawie odbywają są zajęcia?

Kursy angielskiego odbywają się w Warszawie blisko metra centrum. Oferujemy kursy poranne i wieczorowe.

Z Nami angielski jest szybki, łatwy i przyjemny. Nasz program pozwala na szybkie przyswajanie materiału dzięki nauczycielom native speakers.

Kim są lektorzy?

Lektorzy polscy to absolwenci filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Śląskiego, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Native Speakers posiadają certyfikaty uprawniające do nauczania języka angielskiego (CELTA). Nasi lektorzy uczą już od wielu lat, przekazując swoją wiedzę w niebanalny i profesjonalny sposób. Współpracują z naszą Szkołą od wielu lat i kursanci wracają na zajęcia rok po roku właśnie dla nich.

Jak monitorowane są wyniki i postępy w nauce?

Dbając o najwyższą jakość w naszej Szkole wprowadziliśmy indywidualny system monitorowania postępów w nauce. Lincoln’s Progress Monitoring pozwala na sprawdzenie stopnia zaawansowania na każdym etapie nauki.

Jakie kursy są popularne w szkole?

Dużą popularnością cieszą się kursy z lektorem języka angielskiego indywidualnie – pozwalają na maksymalizację nauki języka angielskiego w krótkim czasie.

Kurs poranny języka angielskiego proponujemy osobom, które np. mogą pozwolić sobie na późniejsze pójście do pracy. Kurs poranny pozwala też na efektywniejsza naukę gdyż jesteśmy świeżsi i wyspani.

Kurs wieczorowy języka angielskiego polecamy z kolei tym osobom, które pracują w ciągu dnia i wygospodarują sobie 1 – 2 godziny na przebywanie z językiem obcym.

Ceny kursu angielskiego – Warszawa

Lp Kurs Cena
1 General English od 1380zł
2 Cambridge English Exams od 1380zł
3 Business English od 1380zł
4 Matura Intensive od 1380zł
5 Conversational English od 1380zł
6 Kursy wakacyjne od 499zł

 

WYBIERZ KURS DLA SIEBIE

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line