NOWY SEMESTR! Zajęcia w małych grupach!

WYBIERZ TRYB - Rezerwacja miejsca online

Wypełnij test online a nasz konsultant

skontaktuje się z Tobą.

DOŁĄCZ DO

GRUPY TERAZ

I ODBIERZ PAKIET

ZAJĘĆ GRATIS!

Dowiedz się więcej

Zapis do 29 czerwca, także dla kursantów spoza naszej szkoły.

Egzamin FCE, CAE w sesji Lipcowej zdaj w Lincolnie!

Zapisz się na egzamin online

ANGIELSKI WARSZAWA

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT

Tylko 20 minut

Kurs angielskiego w Warszawie

Jakie kursy językowe są prowadzone w szkole?

Naukę języka angielskiego prowadzimy na 10 poziomach zaawansowania. Oferujemy różnorodne programy z zakresu języka ogólnego –  General English oraz języka specjalistycznego w biznesie – Business English.

Czy kursy języka angielskiego są certyfikowane?

Wszystkie kursy prowadzone przez Szkołę Języków Obcych „Lincoln” są w pełni zgodne z wytycznymi poziomów Rady Europy (Common European Framework of Reference for Languages).

Kto prowadzi zajęcia z języka angielskiego?

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lektorską – lektorów polskich oraz lektorów zagranicznych Native Speakers z Wielkiej Brytanii, USA oraz Australii.

Gdzie w Warszawie odbywają są zajęcia?

Kursy angielskiego odbywają się w Warszawie blisko metra centrum. Oferujemy kursy poranne i wieczorowe.

Z Nami angielski jest szybki, łatwy i przyjemny. Nasz program pozwala na szybkie przyswajanie materiału dzięki nauczycielom native speakers.

{
„@context”: „https://schema.org”,
„@type”: „FAQPage”,
„mainEntity”: [{
„@type”: „Question”,
„name”: „Gdzie w Warszawie odbywają są zajęcia?”,
„acceptedAnswer”: {
„@type”: „Answer”,
„text”: „Kursy angielskiego odbywają się w Warszawie blisko metra centrum. Oferujemy kursy poranne i wieczorowe. Zapisz się na kurs
}
},{
„@type”: „Question”,
„name”: „Kto prowadzi zajęcia z języka angielskiego?”,
„acceptedAnswer”: {
„@type”: „Answer”,
„text”: „Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lektorską – lektorów polskich oraz lektorów zagranicznych Native Speakers z Wielkiej Brytanii, USA oraz Australii. Zapisz się na kurs
}
},{
„@type”: „Question”,
„name”: „Czy kursy języka angielskiego są certyfikowane?”,
„acceptedAnswer”: {
„@type”: „Answer”,
„text”: „Wszystkie kursy prowadzone przez Szkołę Języków Obcych „Lincoln” są w pełni zgodne z wytycznymi poziomów Rady Europy (Common European Framework of Reference for Languages). Zapisz się na kurs
}
},{
„@type”: „Question”,
„name”: „Jakie kursy językowe są prowadzone w szkole?”,
„acceptedAnswer”: {
„@type”: „Answer”,
„text”: „Naukę języka angielskiego prowadzimy na 10 poziomach zaawansowania. Oferujemy różnorodne programy z zakresu języka ogólnego – General English oraz języka specjalistycznego w biznesie – Business English. Zapisz się na kurs
}
}]
}

Kim są lektorzy?

Lektorzy polscy to absolwenci filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Śląskiego, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Native Speakers posiadają certyfikaty uprawniające do nauczania języka angielskiego (CELTA). Nasi lektorzy uczą już od wielu lat, przekazując swoją wiedzę w niebanalny i profesjonalny sposób. Współpracują z naszą Szkołą od wielu lat i kursanci wracają na zajęcia rok po roku właśnie dla nich.

Jak monitorowane są wyniki i postępy w nauce?

Dbając o najwyższą jakość w naszej Szkole wprowadziliśmy indywidualny system monitorowania postępów w nauce. Lincoln’s Progress Monitoring pozwala na sprawdzenie stopnia zaawansowania na każdym etapie nauki.

Jakie kursy są popularne w szkole?

Dużą popularnością cieszą się kursy z lektorem języka angielskiego indywidualnie – pozwalają na maksymalizację nauki języka angielskiego w krótkim czasie.

Kurs poranny języka angielskiego proponujemy osobom, które np. mogą pozwolić sobie na późniejsze pójście do pracy. Kurs poranny pozwala też na efektywniejsza naukę gdyż jesteśmy świeżsi i wyspani.

Kurs wieczorowy języka angielskiego polecamy z kolei tym osobom, które pracują w ciągu dnia i wygospodarują sobie 1 – 2 godziny na przebywanie z językiem obcym.

Ceny kursu angielskiego – Warszawa

LpKursCena
1General Englishod 1380zł
2Cambridge English Examsod 1380zł
3Business Englishod 1380zł
4Matura Intensiveod 1380zł
5Conversational Englishod 1380zł
6Kursy wakacyjneod 499zł
Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line