Kurs Angielskiego Cambridge English Exams (FCE, CAE, CPE) – Warszawa

Kurs Angielskiego Cambridge English Exams (FCE, CAE, CPE) – Warszawa
56 Lekcji
Pakiet gratisowy
Małe grupy! 5-9 osób
Cena od:
1699 pln
Ograniczona liczba miejsc!
general-enlish

WARSZAWSKI KURS (FCE, CAE, CPE) - OPIS

Kurs egzaminacyjny, to połączenie wszystkich cech kursu General English i uzupełnienie ich o elementy niezbędne dla osób pragnących przygotować się do zdawania egzaminów Cambridge English: A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE). Wraz z poszerzaniem dotychczasowej wiedzy językowej, zapoznajemy z formą egzaminu i ćwiczymy techniki egzaminacyjne. Upewniamy się, że każda część egzaminu jest idealnie wyćwiczona i przygotowana. Lincoln jako Centrum egzaminacyjne Cambridge English oferuje profesjonalne przygotowanie do wszystkich egzaminów Cambridge English.

Kurs do FCE, CAE, CPE z GWARANCJĄ
– zwrot kosztów egzaminu
w przypadku jego niezdania.

CPE (C2)
PRE-CPE (C1/C2)
CAE (C1)
PRE-CAE (B2/C1)
FCE (B2)

Kursy FCE, CAE oraz CPE – przepustka do świata

Wymogiem i standardem naszej szkoły jest metodyczne podejście do procesu nauczania. Nie powielamy utartych i nieefektywnych metod nauczania, np. Grammar translation method czy metody podawczej. Nauka w naszej szkole to przemyślany i skuteczny proces metodyczny, podczas którego największy nacisk kładziemy na umiejętność swobodnej komunikacji, dlatego Communicative Approach Method (nacisk na interakcję) oraz Inductive Approach to dwie metody, których najczęściej używamy. W programie egzaminacyjnym szczególną uwagę poświęcamy przygotowaniu zdających do egzaminu ustnego jako części stwarzającej najwięcej problemów dla większości kandydatów. Takie podejście sprawia, że nasi kursanci bez problemów przechodzą kursy do FCE, CAE oraz CPE kończąc je pozytywnym wynikiem na egzaminie.

 

KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

Zajęcia prowadzimy w dwóch systemach:

KURS „2 x 2”
zajęcia 2 razy w tygodniu po 2 lekcje 45-minutowe:
poniedziałek/środa lub wtorek/czwartek
godz. 07:20, 09:00, 10:45, 14:15, 16:00, 17:45, 19:30

Miejscowość: Warszawa

KURS „1 x 4”
zajęcia 1 raz w tygodniu po 4 lekcje 45-minutowe:
piątek godz. 09:00, 14:15, 17:45
sobota godz. 08:15, 11:45

Miejscowość: Warszawa

CENY I RABATY

Cena kursu Cambridge English Exams za jeden semestr nauki (możliwość płatności w ratach):

 • 5-9 osób w grupie. Cena za jeden semestr nauki:
  1699 PLN + pakiet zajęć dodatkowych gratis
  Istnieje możliwość płatności w 2 lub 3 dogodnych ratach.
  799 + 909 = 1738 PLN
  399 + 729 + 599 = 1727 PLN

Cena obejmuje 56 lekcji 45-minutowych oraz OFERTĘ GRATISOWĄ.

RABATY:

 1. Osoby kontynuujące naukę w szkole Lincoln po roku otrzymują rabat w wysokości 100 zł od ceny kursu rocznego.
 2. Osoby kontynuujące naukę w Szkole Lincoln powyżej dwóch lat, otrzymują rabat w wysokości 200 zł od ceny kursu rocznego.
 3. Osoby zapisujące się na kurs mogą zakupić komplet podręczników w siedzibie Szkoły z 10% rabatem.
 4. Osoby dokonujące wpłat za kurs całoroczny (2 semestry) mogą zakupić komplet podręczników z 50% rabatem.
 5. Rabat rodzinny 5% dla każdej kolejnej osoby z rodziny.
 6. Rabat dla osób uczących się więcej niż jednego języka 5% od kolejnego kursu.
 7. Rabaty nie sumują się.

EGZAMINY I CERTYFIKATY CAMBRIDGE ENGLISH – FCE CAE CPE

Szkoła Języków Obcych LINCOLN od sierpnia 2010 r. jest autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym CAMBRIDGE ENGLISH.

Nasza szkoła posiada uprawnienia do organizowania  i przeprowadzania Egzaminów Cambridge, tj. m.in. FCE, CAE, CPE, a także KET, PET, YLE.

Lincoln Cambridge ESOL Examination Centre posiada status centrum otwartego, a to oznacza, że na egzaminy rejestrujemy również osoby, które nie były uczestnikami kursów w naszej Szkole.

Kursanci uczący się na Programie Egzaminacyjnym przygotowują się do zdobycia CERTYFIKATÓW CAMBRIDGE ENGLISH QUALIFICATIONS:

 • FCE (B2 First) – egzamin na poziomie średnio-zaawansowanym wyższym – B2
 • CAE (C1 Advanced) – egzamin na poziomie zaawansowanym – C1
 • CPE (C2 Proficiency) – egzamin na najwyższym poziomie zaawansowania (C2)

Szczegółowe informacje oraz możliwość zapisu na egzaminy: www.centrum.lincoln.edu.pl

Naszym kursantom zapewniamy gwarancję LINCOLN’S QUALITY TEACHING.Bierzemy pełną odpowiedzialność za przygotowanie Państwa do uzyskania certyfikatów Cambridge English. W przypadku niezdania egzaminu gwarantujemy całkowity zwrot jego kosztów.

DO KAŻDEGO KURSU GRATIS

 • PAKIET KONWERSACYJNY
  Bezpłatne zajęcia dodatkowe mające na celu poszerzenie słownictwa z zakresu codziennych sytuacji oraz rozwinięcie płynnego mówienia. Pakiet Konwersacyjny jest okazją do zdobycia nowych umiejętności i poszerzenia zainteresowań, ze względu na różnorodną tematykę zajęć.
 • PAKIET EGZAMINACYJNY
  Warsztaty egzaminacyjne, czyli bezpłatne zajęcia doskonalące umiejętności niezbędne do zdania poszczególnych części egzaminu.
 • KONWERSACJE FACE TO FACE
  Dynamiczne dyskusje w parach z Native Speakerem. Ciekawa tematyka, wymiana poglądów na tematy społeczne, polityczne i kulturalne, symulacje sytuacji dnia codziennego (np. rozmowa kwalifikacyjna), to okazje do udoskonalenia umiejętności zdobytych na zajęciach, poszerzenia zasobu słownictwa.
 • BEZPŁATNE KONSULTACJE
  Nasi lektorzy są cały czas do Twojej dyspozycji – możliwość kontaktu w siedzibie Szkoły, kontakt telefoniczny lub poprzez pocztę e-mail.
 • BIBLIOTEKA I FILMY DVD
  Dbając o skuteczną i atrakcyjną naukę proponujemy dodatkowo wypożyczanie książek i filmów DVD w oryginalnych wersjach językowych.
 • WSPARCIE INTERNETOWE
  Wirtualny Sekretariat to miejsce gdzie Kursanci mają dostęp do materiałów dydaktycznych, planów zajęć, zbiorów biblioteki i filmoteki. Platforma umożliwia również najszybszy kontakt z Sekretariatem, Lektorami i innymi Kursantami.
 • KARTA STAŁEGO KLIENTA
  Kursanci Szkoły Języków Obcych Lincoln otrzymują Kartę Stałego Klienta, która upoważnia ich do otrzymania specjalnych zniżek w najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych miejscach w Warszawie. Restauracje, puby, kawiarnie, kluby fitness, studio tańca – taniej dzięki Karcie Lincolna!
 • ZAJĘCIA DODATKOWE
  Realizowane stacjonarnie oraz w wersji online z lektorem.
WYBIERAM TEN KURS TEST-ONLINE
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line