picto-chmurki

Przełamiesz barierę w mówieniu, poprawisz płynność wypowiedzi, wyeliminujesz błędy.

picto-kalendarz

Szeroki wybór terminów! Zobacz listę aktualnych kursów i zarezerwuj swój kurs online.

Angielski online - skuteczne lekcje przez Internet

  • Nieprzerwanie od 2002 roku.
  • 40 000 klientów.
  • Wyłącznie doświadczeni lektorzy i native speakerzy.
  • Nie oferujemy rabatów 40% czy 50% na nasze kursy, ale zapewniamy najwyższe standardy nauczania i skuteczne lekcje języka angielskiego online.
Angielski online - skuteczne lekcje przez Internet
Angielski Online w Lincoln

Angielski online - jak wygląda lekcja?

  • Angażujące i skuteczne lekcje angielskiego online to nasza specjalność.
  • Nowoczesna platforma online, aktualne i ciekawe tematy.
  • Nacisk na mówienie i płynną komunikację.
  • Połączenie nowych technologii z doświadczeniem renomowanej szkoły języków obcych.

Ponad 91% naszych kursantów ocenia lekcje angielskiego online bardzo dobrze

SKUTECZNOŚĆ
RENOMA
DOŚWIADCZENIE
Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka
5 / 5

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa
5 / 5

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
5 / 5

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker’ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia
5 / 5

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba
5 / 5

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
5 / 5

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł – ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja – w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
5 / 5

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

Często zadawane pytania o angielski online

Czy lekcje online są tak samo skuteczne jak kurs stacjonarny?

Jakość kursów zależy w największym stopniu od kompetencji, zaangażowania lektorów i native speakerów, nad których pracą czuwa zespół metodyczny bez względu na to czy kursy odbywają się online czy stacjonarnie. W lekcjach online duże znaczenie ma kreatywność i sposób w jaki lektorzy korzystają z narzędzi video. Szkoła Lincoln zapewnia najwyższą jakość przygotowanych kursów.

Angielski online z lektorem czy e-learning?

Istotą nauki języków jest także komunikacja z drugą osobą. Tylko najlepsi lektorzy potrafią stworzyć zajęcia, które w pełni oddadzą autentyczne sytuacje i pozwolą w sprawdzić w praktyce zdobytą wiedzę oraz przełamać barierę w mówieniu. E-learning warto rozważyć jako wsparcie w procesie nauczania.

Czy lekcje online są tańsze?

Ceny kursów angielskiego online zależą w największym stopniu od jakości i doświadczenia lektorów, którzy prowadzą zajęcia, a także od jakości nadzoru metodycznego i infrastruktury technicznej szkoły. Szkoła Lincoln posiada synchroniczne, światłowodowe łącze internetowe 1000 MB/S, które pozwala naszym lektorom na niezakłóconą transmisję video. Na jakością pracy naszych lektorów czuwa kilkuosobowy zespół doświadczonych metodyków.

Jakie są opinie na temat kursów online?

Większość osób, które miała już styczność z lekcjami video z lektorem na żywo, potwierdzają, iż sama platforma techniczna to tylko medium, natomiast o jakości zajęć decyduje osobowość, kreatywność i doświadczenie samych lektorów. Szkoła Lincoln prowadzi kursy angielskiego online przez ZOOM, ale także rozwija własną, dedykowaną platformę video do nauki angielskiego z lektorem na żywo.

Czego potrzebuje żeby wziąć udział w lekcji online z lektorem na żywo?

Do udziału w lekcji angielskiego online potrzebny jest laptop/tablet lub komputer z kamerą i mikrofonem oraz dostęp do Internetu.

Proponowane dla Ciebie. Wybierz swój kurs angielskiego online już dziś!

Kurs Semestralny

Kurs Semestralny

Intensywne zajęcia! Uporządkowanie
wiedzy i nacisk na komunikację.


start od 14 października 2023
cena od 1168 pln

Wybieram
Angielski indywidualnie

Angielski indywidualnie

Skuteczne lekcje indywidualne,
pakiet bezpłatnych zajęć.


1 godz.
od 89 pln

Wybieram
Lekcja pokazowa

Lekcja pokazowa

Zarezerwuj termin lekcji pokazowej,
wypróbuj jakość Lincolna.


20 min.
bezpłatnie!

Angielski online – dla kogo kurs?

Nieważne, na jakim poziomie zaawansowania jest Twój angielski. Nieważne, jakie motywacje kierują Tobą do udziału w kursie. Angielski online to idealny sposób na podniesienie kompetencji językowych bez wychodzenia z domu. Oszczędzaj czas i ucz się języka angielskiego w komfortowych, domowych warunkach. Wystarczy zapał i urządzenie mobilne z dostępem do internetu!

Jak przebiega kurs?

Angielski online w Lincoln odbywa się przy wykorzystaniu specjalnej platformy obsługującej kursy indywidualne i grupowe. Uczestnicy logują się do swojego konta na urządzeniu mobilnym z kamerą, mikrofonem i dostępem do Internetu. Atmosfera kursu przypomina tradycyjne zajęcia w szkole językowej – prowadzący i uczestniczy widzą siebie nawzajem. Lektor udostępnia uczestnikom materiały interaktywne w postaci nagrań, filmów i ćwiczeń. Program lekcji jest identyczny jak w trakcie zajęć stacjonarnych i jest wynikiem naszego doświadczenia i obserwacji, co sprawdzało się najlepiej w naszej szkole przez ostatnie lata.

Angielski online – co daje?

Zapisz się na angielski online w Lincoln, aby osiągnąć wszystkie cele związane z nauką angielskiego. Czerp z doświadczenia naszych lektorów, którzy doskonale wiedzą, jak optymalnie wykorzystać czas przeznaczony na naukę.

Uczestnicząc w kursie angielskiego online:

Angielski online dla początkujących

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z nauką języka angielskiego? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – zapisz się na angielski online z Lincoln. Nasze kursy są prowadzone z naciskiem na praktyczną umiejętność korzystania z języka angielskiego. Poznawaj zwroty i słownictwo potrzebne w codziennym życiu, a także oswajaj się stopniowo z gramatyką, ucząc się jej w praktyce. Naucz się rozumieć angielski z pisma i słuchu, a także formułować swobodne wypowiedzi. Wyłącznie doświadczeni lektorzy oraz innowacyjne metody nauczania sprawiają, że angielski online w Lincoln to najlepsza metoda, aby opanować ten język błyskawicznie!

Angielski online dla zaawansowanych

Znasz już język angielski i pragniesz wznieść umiejętność posługiwania się nim na wyższy poziom? A może chcesz przygotować się do egzaminu na certyfikat językowy? Decydując się na angielski online w Lincoln, z pewnością nie zmarnujesz czasu. Zajęcia prowadzone przez native speakerów i doświadczonych lektorów, zostaną dopasowane idealnie do Twoich potrzeb i aktualnego stanu wiedzy. Na poziomie zaawansowanym w czynieniu postępów pomogą Ci konwersacje, ćwiczenia i materiały interaktywne przygotowane przez prowadzących. Przekonaj się, jak łatwo możesz szlifować umiejętności językowe, i to bez konieczności wychodzenia z domu!

Kurs angielskiego dla wszystkich – dzieci, dorosłych i seniorów

Angielski online w Lincoln to zajęcia odbywające się w grupach o zbliżonym poziomie i potrzebach językowych. Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych, dorosłych, jak również seniorów, korzystając z optymalnych w każdym przypadku metod nauczania. Stoi za nami blisko 20 lat doświadczenia, w trakcie których pomogliśmy tysiącom kursantów nauczyć się języka angielskiego bądź wkroczyć na wyższy poziom znajomości tego języka. Angielski online stanowi fantastyczną alternatywę dla tradycyjnych kursów, bo w zajęciach można uczestniczyć w dowolnie wybranym przez siebie miejscu, oszczędzając czas. Dołącz do grona zadowolonych kursantów w Lincoln!

Aktualności - sprawdź co u nas słychać.

picto-news
Trwają zapisy na kursy letnie, które prowadzimy w czterech turach, od lipca do września.
Zachęcamy do udziału w lekcjach pokazowych. Można zarezerwować udział na podstronie „Zapisz się” lub telefonicznie.
Przez cały czerwiec oraz lipiec obowiązywać będzie promocja. Wszystkie lekcje pokazowe będą bezpłatne!
Rezerwuję lekcję pokazową

Jak wygląda lekcja?

Poznaj korzyści nauki online z Lincolnem

Dowiedz się więcej