picto-chmurki

Przełamiesz barierę w mówieniu, poprawisz płynność wypowiedzi, wyeliminujesz błędy.

picto-kalendarz

Szeroki wybór terminów! Zobacz listę aktualnych kursów i zarezerwuj swój kurs online.

Angielski online - skuteczne lekcje przez Internet

  • Nieprzerwanie od 2002 roku.
  • 40 000 klientów.
  • Wyłącznie doświadczeni lektorzy i native speakerzy.
  • Nie oferujemy rabatów 40% czy 50% na nasze kursy, ale zapewniamy najwyższe standardy nauczania i skuteczne lekcje języka angielskiego online.
Angielski Online w Lincoln

Angielski online - jak wygląda lekcja?

  • Angażujące i skuteczne lekcje angielskiego online to nasza specjalność.
  • Nowoczesna platforma online, aktualne i ciekawe tematy.
  • Nacisk na mówienie i płynną komunikację.
  • Połączenie nowych technologii z doświadczeniem renomowanej szkoły języków obcych.

Ponad 91% naszych kursantów ocenia lekcje angielskiego online bardzo dobrze

SKUTECZNOŚĆ
RENOMA
DOŚWIADCZENIE
Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka
5 / 5

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa
5 / 5

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
5 / 5

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker’ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia
5 / 5

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba
5 / 5

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
5 / 5

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł – ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja – w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
5 / 5

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

Często zadawane pytania o angielski online

Czy lekcje online są tak samo skuteczne jak kurs stacjonarny?

Jakość kursów zależy w największym stopniu od kompetencji, zaangażowania lektorów i native speakerów, nad których pracą czuwa zespół metodyczny bez względu na to czy kursy odbywają się online czy stacjonarnie. W lekcjach online duże znaczenie ma kreatywność i sposób w jaki lektorzy korzystają z narzędzi video. Szkoła Lincoln zapewnia najwyższą jakość przygotowanych kursów.

Angielski online z lektorem czy e-learning?

Istotą nauki języków jest także komunikacja z drugą osobą. Tylko najlepsi lektorzy potrafią stworzyć zajęcia, które w pełni oddadzą autentyczne sytuacje i pozwolą w sprawdzić w praktyce zdobytą wiedzę oraz przełamać barierę w mówieniu. E-learning warto rozważyć jako wsparcie w procesie nauczania.

Czy lekcje online są tańsze?

Ceny kursów angielskiego online zależą w największym stopniu od jakości i doświadczenia lektorów, którzy prowadzą zajęcia, a także od jakości nadzoru metodycznego i infrastruktury technicznej szkoły. Szkoła Lincoln posiada synchroniczne, światłowodowe łącze internetowe 1000 MB/S, które pozwala naszym lektorom na niezakłóconą transmisję video. Na jakością pracy naszych lektorów czuwa kilkuosobowy zespół doświadczonych metodyków.

Jakie są opinie na temat kursów online?

Większość osób, które miała już styczność z lekcjami video z lektorem na żywo, potwierdzają, iż sama platforma techniczna to tylko medium, natomiast o jakości zajęć decyduje osobowość, kreatywność i doświadczenie samych lektorów. Szkoła Lincoln prowadzi kursy angielskiego online przez ZOOM, ale także rozwija własną, dedykowaną platformę video do nauki angielskiego z lektorem na żywo.

Czego potrzebuje żeby wziąć udział w lekcji online z lektorem na żywo?

Do udziału w lekcji angielskiego online potrzebny jest laptop/tablet lub komputer z kamerą i mikrofonem oraz dostęp do Internetu.

Proponowane dla Ciebie. Wybierz swój kurs angielskiego online już dziś!

Kurs Semestralny

Kurs Semestralny

Intensywne zajęcia! Uporządkowanie
wiedzy i nacisk na komunikację.


start od 14 października 2023
cena od 1168 pln

Wybieram
Angielski indywidualnie

Angielski indywidualnie

Skuteczne lekcje indywidualne,
pakiet bezpłatnych zajęć.


1 godz.
od 89 pln

Wybieram
Lekcja pokazowa

Lekcja pokazowa

Zarezerwuj termin lekcji pokazowej,
wypróbuj jakość Lincolna.


20 min.
bezpłatnie!

Angielski online

Indywidualny kurs angielskiego online z lektorem z dowolnego miejsca, dopasowany do tego, czego potrzebujesz. Nasze kursy angielskiego online prowadzą doświadczeni lektorzy z całego świata. Sprawdź, jak wyglądają u nas zajęcia. Zarezerwuj lekcję pokazową!

Czy nauka angielskiego online jest dla Ciebie?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedź brzmi „tak”, jesteś w dobrym miejscu! Pomożemy Ci  osiągnąć Twój cel. Przekonaj się, że a nauka języka angielskiego online może być prostsza, niż myślisz.

Nauka angielskiego dla początkujących

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z nauką angielskiego? Nasze kursy są prowadzone z naciskiem na praktyczną umiejętność korzystania z języka.

Poznasz zwroty i słownictwo potrzebne w codziennym życiu, a także oswoisz się z gramatyką w przyjazny sposób. Dzięki temu szybko nabierzesz niezbędnego doświadczenia oraz pewności siebie.

Nauka języka opiera się na dwóch kluczowych elementach, czyli mówieniu i słuchaniu. Skupimy się na nich, by od pierwszych lekcji wykorzystywać wiedzę w praktyce. Dzięki temu w krótkim czasie będziesz swobodnie odpowiadać na zadawane pytania, a Twoje umiejętności będą rosnąć z dnia na dzień.

Nauka angielskiego dla zaawansowanych

Znasz już język angielski i pragniesz wznieść umiejętność posługiwania się nim na wyższy poziom? A może chcesz przygotować się do egzaminu na certyfikat językowy?

Zajęcia prowadzone przez doświadczonych lektorów będą dopasowane idealnie do Twoich potrzeb i przeprowadzone tak, by uzyskać najlepsze efekty. Rozmowy z native speakerem pozwolą Ci wejść na wyższy poziom w konwersacji i przygotować się na egzaminy i realne sytuacje.

Jak przebiega kurs nauki języka angielskiego online?

Lekcje angielskiego online przeprowadzamy przy wykorzystaniu naszej własnej platformy wideokonferencyjnej. Dzięki temu unikamy niepotrzebnych problemów technicznych podczas prowadzenia zajęć. Lektor udostępnia uczestnikom materiały interaktywne w postaci nagrań, filmów lub ćwiczeń.

Nauka gramatyki poprzedza zajęcia z mówienia, czytania czy słuchania. Takie podejście pozwala efektywnie uczyć się angielskiego. Nie zabraknie także pisania, dzięki czemu będziesz płynnie posługiwać się językiem angielskim na każdej płaszczyźnie.

Godziny zajęć

Rozumiemy, jak wiele obowiązków i zajęć mają nasi klienci, dlatego wychodzimy naprzeciw z elastycznymi terminami. Swój kurs angielskiego online możesz umówić od poniedziałku do soboty w godzinach od 07:00-21:00.

Dlaczego warto wybrać naukę z nami?

Zadbamy o cały proces nauki, tak by maksymalnie odciążyć Cię od niepotrzebnych zadań i obowiązków. Możemy pochwalić się:

ZAPISZ SIĘ NA KURS ONLINE

Aktualności - sprawdź co u nas słychać.

picto-news
Trwają zapisy na kursy letnie, które prowadzimy w czterech turach, od lipca do września.
Zachęcamy do udziału w lekcjach pokazowych. Można zarezerwować udział na podstronie „Zapisz się” lub telefonicznie.
Przez cały czerwiec oraz lipiec obowiązywać będzie promocja. Wszystkie lekcje pokazowe będą bezpłatne!
Rezerwuję lekcję pokazową

Jak wygląda lekcja?

Poznaj korzyści nauki online z Lincolnem

Dowiedz się więcej