O szkole

o-szkole

Lincoln to nie tylko szkoła

Lincoln działa na rynku usług edukacyjnych od 2002 roku. Od początku naszej aktywności dążyliśmy do stworzenia oferty, która skupia się na jakości i efektywności. Teraz, można się o tym przekonać na kursach angielskiego w trybie online.

Unikalną cechą naszej oferty jest możliwość uczestnictwa wszystkich naszych kursantów w bezpłatnych zajęciach konwersacyjnych FACE to FACE oraz bezpłatnych warsztatach egzaminacyjnych. Oferta dotyczy także kursów indywidualnych.

Zaufało nam już ponad 40 000 klientów. Nasze doświadczenie przekłada się wprost na efektywność i skuteczność naszych zajęć.

W 2010 roku szkoła Lincoln otrzymała uprawnienia do organizacji i przeprowadzania egzaminów Cambridge English (FCE, CAE, CPE). Już kilka tysięcy osób zdobyło swój międzynarodowy certyfikat z Lincolnem.

Renoma i doświadczenie

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych lektorów i native speakerów. Dodatkowo, każda osoba, która współpracuje z nami przechodzi odpowiednie szkolenie, a jej praca jest stale monitorowana przez nasz zespół metodyczny.

Nasze kursy objęte są programem Lincoln’s Quality Teaching. Dbając o najwyższą jakość naszych usług, szkoła Lincoln od 18 lat udziela specjalnej Gwarancji swoim kursantom. Zwracamy całkowity koszt egzaminu w przypadku jego niezdania!

Nie oferujemy rabatów 30% lub 40% na nasze kursy, ale w zamian, zapewniamy najwyższe standardy nauczania i skuteczne lekcje języka angielskiego. Z Lincolnem dobrze zainwestujesz Twój czas.

Wielu z naszych kursantów uważa, że nasze zajęcia to doskonała relacja jakości do ceny i jedna z najlepszych ofert edukacyjnych na rynku. Wypróbuj jakość naszych zajęć na zajęciach pokazowych.

Centrum Egzaminacyjne

Cambridge English

Czy wiesz, że szkoła Lincoln posiada uprawnienia do organizacji i przeprowadzania egzaminów Cambridge English? Zdaj z nami swój egzamin FCE, CAE, CPE.

Informacje o centrach:
https://www.cambridgeenglish.org/find-a-centre/find-an-exam-centre/

Name Centre Number Region
British Concuil, Krakow PL001 Krakow
LINCOLN Cambridge ESOL Examination Centre PL161 Kraków

​Informacja o międzynarodowych CERTYFIKATACH CAMBRIDGE ENGLISH. Organizujemy sesje wyjazdowe, zapraszamy szkoły językowe do współpracy z nami. ​ https://lincoln.edu.pl/krakow/centrum/