ul. Chmielna 36
Warszawa

Poniedziałek - Piątek 08.30 - 20.30
Sobota: 10.00 - 14.00

Kurs Angielskiego Matura Intensive

70 Lekcji
Pakiet gratisowy
Małe grupy!
5-9 osób
Cena od:
2180 1380 pln
Super oferta - ważna do 18 października!
matura

OPIS KURSU

Kurs Matura Intensive obejmuje program z zakresu GENERAL ENGLISH. Stworzony jest z myślą o przygotowaniu do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Program oparty jest o aktualne podręczniki opracowane na podstawie wytycznych MEN oraz szereg materiałów dodatkowych specjalnie przygotowanych przez naszych lektorów pod kątem egzaminu maturalnego.

Kiedy odbywają się zajęcia?

Czas trwania: Program Matura Intensive obejmuje 70 lekcji 45-minutowych i trwa od października od kwietnia.
System zajęć: 1 x 3 (zajęcia 1 raz w tygodniu po 3 lekcje 45-minutowe)
Godziny zajęć: 15:00 (poniedziałek, środa lub piątek) lub 9:10 (sobota)

Czas trwania: Program Matura Intensive obejmuje 88 lekcji 45-minutowych i trwa od października od lutego.
System zajęć: 2 x 2 (zajęcia 2 razy w tygodniu po 2 lekcje 45-minutowe)
Godziny zajęć: poniedziałek i środa lub wtorek i czwartek 16:00, 17:45

Ceny i rabaty

Cena kursu Programu Matura wynosi 2180 1380 PLN  za całość kursu. Cena obejmuje 88 lekcji 45-minutowych.

Istnieje możliwość płatności w 2 lub 6 ratach:
II Raty 699 + 699 = 1 398 PLN
VI Rat 269 x 6 = 1 614 PLN

RABATY:

 1. Osoby kontynuujące naukę w szkole Lincoln otrzymują rabat w wysokości 60 zł od ceny kursu rocznego.
 2. Osoby kontynuujące naukę w Szkole Lincoln powyżej dwóch lat, otrzymują rabat w wysokości 100 zł od ceny kursu.
 3. Osoby zapisujące się na kurs mogą zakupić komplet podręczników w siedzibie Szkoły z 10% rabatem.
 4. Rabat rodzinny 5% dla każdej kolejnej osoby z rodziny.
 5. Rabat dla osób uczących się więcej niż jednego języka 5% od kolejnego kursu.
 6. Rabaty nie sumują się.

Do każdego kursu gratis

 • PAKIET KONWERSACYJNY
  Bezpłatne zajęcia dodatkowe mające na celu poszerzenie słownictwa z zakresu codziennych sytuacji oraz rozwinięcie płynnego mówienia. Pakiet Konwersacyjny jest okazją do zdobycia nowych umiejętności i poszerzenia zainteresowań, ze względu na różnorodną tematykę zajęć.
 • PAKIET EGZAMINACYJNY
  Warsztaty egzaminacyjne, czyli bezpłatne zajęcia doskonalące umiejętności niezbędne do zdania poszczególnych części egzaminu.
 • KONWERSACJE FACE TO FACE
  Dynamiczne dyskusje w parach z Native Speakerem. Ciekawa tematyka, wymiana poglądów na tematy społeczne, polityczne i kulturalne, symulacje sytuacji dnia codziennego (np. rozmowa kwalifikacyjna), to okazje do udoskonalenia umiejętności zdobytych na zajęciach, poszerzenia zasobu słownictwa.
 • BEZPŁATNE KONSULTACJE
  Nasi lektorzy są cały czas do Twojej dyspozycji – możliwość kontaktu w siedzibie Szkoły, kontakt telefoniczny lub poprzez pocztę e-mail.
 • BIBLIOTEKA I FILMY DVD
  Dbając o skuteczną i atrakcyjną naukę proponujemy dodatkowo wypożyczanie książek i filmów DVD w oryginalnych wersjach językowych.
 • WSPARCIE INTERNETOWE
  Wirtualny Sekretariat to miejsce gdzie Kursanci mają dostęp do materiałów dydaktycznych, planów zajęć, zbiorów biblioteki i filmoteki. Platforma umożliwia również najszybszy kontakt z Sekretariatem, Lektorami i innymi Kursantami.
 • KARTA STAŁEGO KLIENTA
  Kursanci Szkoły Języków Obcych Lincoln otrzymują Kartę Stałego Klienta, która upoważnia ich do otrzymania specjalnych zniżek w najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych miejscach w Warszawie. Restauracje, puby, kawiarnie, kluby fitness, studio tańca – taniej dzięki Karcie Lincolna!

Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska
5.0
2017-04-06T16:08:18+00:00
Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. […]

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.
5.0
2017-04-06T16:11:45+00:00
Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł – ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie […]

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda
5.0
2017-04-12T17:28:20+00:00
Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest […]
5.0
3
Lektorzy

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT

Tylko 20 minut

Gdzie odbywają się zajęcia?

Lincoln – Szkoła Języków Obcych
ul. Chmielna 36
00-020 Warszawa

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line