w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka niemieckiego

NIEMIECKI WARSZAWA

Maria Zborczyńska-Płodzień – lektor języka niemieckiego

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT

Tylko 20 minut

Kursy języka niemieckiego w Warszawie

Język niemiecki jest jednym z najczęściej używanych w Europie. Bez problemu porozumiesz się właśnie w tym języku w Niemczech, Austrii, Szwajcarii
i w Liechtensteinie.

Znajomość języka niemieckiego otwiera szerokie możliwości zawodowe oraz biznesowe. Niemcy są potęgą gospodarczą w Unii Europejskiej i jednym z najbardziej rozwiniętych gospodarczo krajem na świecie, dlatego też nie dziwi fakt, iż to właśnie na Niemcy stawiają najwięksi światowi inwestorzy tacy jak USA, czy Japonia.  Sąsiedztwo geograficzne Polski z Niemcami sprzyja więc wyjazdom na studia oraz do pracy, a tym samym również skłania do nauki niemieckiego.

Kraje niemieckojęzyczne posiadają bogate dziedzictwo kulturowe, a znajomość języka daje przyjemność  obcowania z literaturą, muzyką i sztuką. Johann Wolfgang von Goethe, Franz Kafka, Wolfgang Amadeus Mozart, Johann Sebastian Bach, czy Ludwig van Beethoven – to tylko kilka najbardziej rozpoznawalnych nazwisk na świecie.

A teraz… mniej poważne powody:

Niemcy są super! (w zeszłym roku wygrali Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, ale prowadzą nie tylko na boisku).
Niesamowicie długie słowa – potraktuj to jako wyzwanie!

Kurs niemieckiego odbywa się w Warszawie. Szkoła położona jest w Cnetrum Warszawy, blisko stacji Metro Centrum.

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line