w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka niemieckiego

JĘZYK NIEMIECKI WARSZAWA - STACJONARNIE ORAZ ONLINE

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT NA KURS JĘZYKOWY

Tylko 20 minut

Kursy języka niemieckiego w Warszawie stacjonarnie lub online

Poszerz swoje horyzonty, poznając język naszego największego sąsiada i jednego z gigantów gospodarczych Europy! Zapomnij o nudnych lekcjach ze szkoły – z nami odnajdziesz swój własną, indywidualną drogę w nauce niemieckiego.

Wsparcie doświadczonych lektorów pomoże Ci zdobyć niezbędne słownictwo i kompetencje językowe. Dzięki temu  zaczniesz swobodnie podróżować, poznawać obcą kulturę, a być może podejmiesz pracę w państwach niemieckojęzycznych, takich jak Niemcy, Austria, Szwajcaria czy Liechtenstein.

Wybierz zajęcia stacjonarne w Warszawie, jeżeli kontakt z grupą motywuje Cię do pracy lub zapisz się na kurs online i uwolnij się od ograniczeń. Przekonaj się, że nauka niemieckiego może być prostsza niż myślisz!

Jak możemy Ci pomóc?

  • Przygotowujesz się do ważnych egzaminów certyfikacyjnych?
  • Potrzebujesz podnieść swoje kompetencje językowe na rynku pracy?
  • Chcesz podróżować do państw niemieckojęzycznych i swobodnie komunikować się z ich mieszkańcami?
  • Interesujesz się kulturą Niemiec i pragniesz poznać ją bliżej z bezpośrednich źródeł?

Nauka niemieckiego dla różnych poziomów

Dla początkujących: Poznaj zwroty i słownictwo niezbędne do swobodnej komunikacji w języku niemieckim. Przekonaj się, że nawet nauka gramatyki może być interesująca i prosta. 

Dla zaawansowanych: Szlifuj język i doskonal swoje umiejętności w rozmowach z lektorami i native speakerami. Przygotuj się z nami do najważniejszych egzaminów certyfikacyjnych i zyskaj pewność w komunikacji, która jest niezbędna na rynku pracy.

Jak przebiega kurs języka niemieckiego w Warszawie?

Na kursach niemieckiego korzystamy ze specjalnych materiałów dydaktycznych dostosowanych do poziomu i oczekiwań grupy zajęciowej. Wiemy, jak ważna jest znajomość słownictwa i gramatyki, jednak nie skupiamy się wyłącznie na tym. Na zajęciach nauczysz się także poprawnej wymowy, czytania ze zrozumieniem oraz pisania.

Oferujemy kursy online (prowadzone za pośrednictwem naszego autorskiego programu wideokonferencyjnego) oraz zajęcia stacjonarne – całoroczne lub wakacyjne. Nasza placówka w Warszawie znajduje się przy ulicy Chmielnej 36, blisko stacji Metro Centrum.

Dlaczego warto wybrać naszą naukę niemieckiego?

  • Każdy uczestnik kursu ma zagwarantowane indywidualne podejście.
  • Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych lektorów i native speakerów.
  • Mamy doświadczenie w przygotowywaniu do najważniejszych egzaminów językowych oraz do podjęcia pracy w krajach niemieckojęzycznych.
  • Jesteśmy elastyczni – uczymy zarówno online, jak i stacjonarnie, w godzinach dostosowanych do potrzeb naszych kursantów.
  • Dbamy o szybki i efektywny rozwój umiejętności językowych.

 

WYBIERZ KURS DLA SIEBIE

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line