w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka niemieckiego

NIEMIECKI WARSZAWA

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT

Tylko 20 minut

Kursy języka niemieckiego w Warszawie

Język niemiecki jest jednym z najczęściej używanych w Europie. Bez problemu porozumiesz się właśnie w tym języku w Niemczech, Austrii, Szwajcarii
i w Liechtensteinie.

Znajomość języka niemieckiego otwiera szerokie możliwości zawodowe oraz biznesowe. Niemcy są potęgą gospodarczą w Unii Europejskiej i jednym z najbardziej rozwiniętych gospodarczo krajem na świecie, dlatego też nie dziwi fakt, iż to właśnie na Niemcy stawiają najwięksi światowi inwestorzy tacy jak USA, czy Japonia.  Sąsiedztwo geograficzne Polski z Niemcami sprzyja więc wyjazdom na studia oraz do pracy, a tym samym również skłania do nauki niemieckiego.

Kraje niemieckojęzyczne posiadają bogate dziedzictwo kulturowe, a znajomość języka daje przyjemność  obcowania z literaturą, muzyką i sztuką. Johann Wolfgang von Goethe, Franz Kafka, Wolfgang Amadeus Mozart, Johann Sebastian Bach, czy Ludwig van Beethoven – to tylko kilka najbardziej rozpoznawalnych nazwisk na świecie.

A teraz… mniej poważne powody:

Niemcy są super! (w zeszłym roku wygrali Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, ale prowadzą nie tylko na boisku).
Niesamowicie długie słowa – potraktuj to jako wyzwanie!

Kurs niemieckiego odbywa się w Warszawie. Szkoła położona jest w Cnetrum Warszawy, blisko stacji Metro Centrum.

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line