SZYBKI TEST JĘZYKOWY POZIOMUJĄCY

ODBIERZ RABAT NA KURS JĘZYKOWY

Tylko 20 minut

Testy poziomujące – sprawdź swój poziom angielskiego

Jeśli nie wiesz, na jakim poziomie jest obecnie Twoja znajomość języka obcego, najprostszym sposobem na dowiedzenie się jest wypełnienie testu poziomującego. Sprawdź swój poziom angielskiego za pomocą naszego testu, który określi, na jakie zajęcia powinieneś się zapisać. Poziom trudności w przypadku języka angielskiego jest podzielony na cztery testy:

  • Angielski dla Młodzieży – trudność testu jest ustawiona na poziomie A1-A2,
  • Elementary FCE – poziom B1-B2,
  • Pre-CAE/CPE – poziom C1-C2,
  • Business English – dla osób, które korzystają z angielskiego w pracy i potrzebują poznania słownictwa i wyrażeń nakierunkowanych na relacje biznesowe.

Test poziomujący z języka angielskiego należy wykonać, abyśmy mogli określić, które zajęcia w naszej ofercie są najbardziej dostosowane do Twoich umiejętności i potrzeb.

Sprawdź swój poziom z języka niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego lub włoskiego

Testy z języków innych niż angielski są ogólniejsze – nie oznacza to jednak, że nie sprawdzają we właściwy sposób stopnia zaawansowania we władaniu danym językiem.

Poziom trudności w obrębie testu jest zróżnicowany i sprawdza umiejętności językowe pod kątem:

Gramatycznym i leksykalno-gramatycznym – pytania obejmują wiedzę dotyczącą znajomość czasów gramatycznych, trybów czasownika (oznajmiającego, przypuszczającego, rozkazującego), form odczasownikowych, połączeń wyrazowych (z naciskiem na przymiotnikowe), związków zgody, rządu i przynależności, fleksji (w zależności od języka, bardziej lub mniej rozbudowaną), odmiany rzeczowników przez przypadki i liczby;

Zasobu słów: znajomości pisowni, synonimów i umiejętności tworzenia wyrazów pochodnych (słowotwórstwa), umiejętności dodawania przedrostów i przyrostków (zwłaszcza w języku niemieckim).

Po wypełnieniu testu sprawdzającego nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w sprawie ustalenia, który kurs z naszej oferty będzie dla Ciebie odpowiedni..

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line