w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka hiszpańskiego

JĘZYK HISZPAŃSKI WARSZAWA - STACJONARNIE ORAZ ONLINE

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT NA KURS JĘZYKOWY

Tylko 20 minut

Kursy języka hiszpańskiego w Warszawie stacjonarnie lub online

W naszej ofercie znajdziesz indywidualne kursy hiszpańskiego, które otworzą Ci drzwi na świat. Znajomość tego języka pozwoli Ci poznać arcyciekawy świat Ameryki Południowej oraz wszystkich narodów, które się nim posługują. Szacuje się, że hiszpańskim posługuje się blisko 650 milionów ludzi na świecie! To dobry powód, by rozpocząć jego naukę już dziś!

Wybierz zajęcia stacjonarne w Warszawie, jeżeli praca w grupie motywuje Cię do nauki lub zapisz się na kurs hiszpańskiego online i pozbądź się niewygodnych ograniczeń. Nauka hiszpańskiego może być prostsza niż myślisz, wystarczy tylko odpowiednie wsparcie i motywacja.

W czym możemy Ci pomóc?

  • Chcesz podróżować po hiszpańskojęzycznych krajach i móc porozumieć się z lokalną ludnością bez przeszkód?
  • Przygotowujesz się do egzaminów certyfikacyjnych?
  • Chcesz podnieść swoje kompetencje językowe na rynku pracy?
  • Fascynuje Cię kultura Hiszpanii i chcesz ją bliżej poznać?

Niezależnie od powodów, dla których chcesz nauczyć się języka hiszpańskiego, nasze kursy online oraz zajęcia stacjonarne w Warszawie z pewnością pomogą Ci zrealizować założony cel.

Każdemu, kto chce szybko i skutecznie opanować hiszpański, oferujemy spersonalizowany plan nauki. Zajęcia przyczyniają się do podniesienia Twoich kompetencji językowych, a cały kurs jest dostosowany do bieżących potrzeb uczestników.

Nauka hiszpańskiego dla różnych poziomów

Dla początkujących: Opanuj podstawowe zwroty, słownictwo i gramatykę w sposób łatwy i przyjazny. Pokażemy Ci, jak wykorzystać muzykę, filmy i literaturę do nauki hiszpańskiego, a jednocześnie czerpać przyjemność z poznawania obcej kultury. 

Dla zaawansowanych: Doskonal swoje umiejętności dzięki rozmowom z lektorem, przygotuj się do egzaminów certyfikacyjnych i zyskaj pewność w komunikacji. Prześcignij konkurencję i wyróżnij się na rynku pracy.

Jak przebiega kurs hiszpańskiego w Warszawie?

Nauka języka hiszpańskiego na naszych kursach odbywa się z wykorzystaniem specjalnych materiałów i różnorodnych ćwiczeń, dostosowanych do Twojego poziomu i aktualnych potrzeb. Podczas zajęć zajmiemy się nauką gramatyki, słownictwa, czytania ze zrozumieniem i pisania.

Oferujemy zajęcia online (prowadzone za pośrednictwem naszego autorskiego programu wideokonferencyjnego) oraz stacjonarne, w tym kursy wakacyjne oraz zajęcia całoroczne. Nasza szkoła w Warszawie znajduje się przy ulicy Chmielnej 36, blisko stacji Metro Centrum

 

Dlaczego warto wybrać nasz kurs hiszpańskiego?

  • Zatrudniamy doświadczonych lektorów i native speakerów.
  • Oferujemy spersonalizowane podejście do każdego uczestnika kursu.
  • Dbamy o efektywny rozwój umiejętności językowych.
  • Jesteśmy elastyczni – uczymy zarówno online, jak i stacjonarnie, w godzinach dostosowanych do potrzeb naszych kursantów.
  • Przygotowujemy do egzaminów językowych oraz do życia w hiszpańskojęzycznym środowisku, także w kontekście zawodowym.

 

WYBIERZ KURS DLA SIEBIE

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line