w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka hiszpańskiego

HISZPAŃSKI WARSZAWA

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT

Tylko 20 minut

Kursy języka hiszpańskiego w Warszawie

Wiecznie świecące słońce, piaszczyste plaże, stale uśmiechnięci ludzie i optymizm unoszący się w powietrzu, TAK- to właśnie Hiszpania! Jednak to nie wszystko z czego słynie tej piękny kraj.

Hiszpania fascynuje również swoją historią, kulturą i tradycją. Kiedy przekroczysz jej granicę, z pewnością będziesz mieć okazję podziwiać pozostałości kultury arabskiej, zobaczyć pełną emocji korridę, cieszyć się smakiem wyśmienitego wina, czy też podziwiać pokaz ognistego flamenco.

Kursy wakacyjnego hiszpańskiego pozwolą Ci na przyswojenie języka aby zaraz po wakacjach wyruszyć na zwiedzanie słonecznych wybrzeży Hiszpanii.

Język hiszpański jest drugim z najbardziej rozpowszechnionych języków na Ziemi. Posługuje się nim ponad półtora miliarda ludzi zamieszkujących cały świat, a w szczególności kontynenty takie jak: Ameryka Południowa, Ameryka Północna, czy Europa. Hiszpański jest językiem ojczystymdla blisko 650 milionów ludzi!

Co więcej, to właśnie język hiszpański ze względu na użyteczność, jest jednym z najchętniej wybieranych języków.

Kurs hiszpańskiego odbywa się w Warszawie. Szkoła położona jest w Cnetrum Warszawy, blisko stacji Metro Centrum.

Nauka języka hiszpańskiego:

  • adresowana jest do osób, które chcą poznać ten język od podstaw lub też podnieść swoje kwalifikacje, przygotować się do egzaminu, wyjazdu za granicę
  • umożliwia poznanie kultury wielu narodów, ponieważ hiszpańskim posługuje się blisko 650 milionów ludzi na świecie
  • ułatwia rozwijanie umiejętności językowych w zakresie francuskiego, włoskiego – są to języki należące do grupy języków romańskich
  • wyróżni Twoją osobę na rynku pracy – podniesienie kwalifikacji językowych jest pozytywnie odbierane przez pracodawców
Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line