ul. Chmielna 36
Warszawa

Poniedziałek - Piątek 08.30 - 20.30
Sobota: 10.00 - 14.00

Jak uczymy

Atrakcyjne lekcje – najwyższe standardy
Szkoła Języków Obcych Lincoln istnieje na rynku usług edukacyjnych od 2002 roku, oferując szkolenia z zakresu języków obcych, zarówno stacjonarne dla młodzieży i dorosłych, jak również dla firm i instytucji. Kursy indywidualne i grupowe. Doskonali i skuteczni native speakers.

``Każdy kto kiedykolwiek spróbował lekcji w Lincolnie, zdał sobie sprawę, że wcześniej to po prostu nie było to...``

 • Wdrożyliśmy najwyższe standardy metody komunikatywnej, skutecznie rozwijamy wszystkie aspekty językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie oraz  wszystkie aspekty językowe: gramatykę, słownictwo, wymowę.
 • Używamy autentycznych materiałów: nagrania audio i video, artykuły z gazet i Internetu, których poziom jest odpowiednio dobrany do poziomu grupy. Dyskutujemy także na aktualne tematy polityczne, społeczne i kulturalne.
 • Podręcznikową bazą metodyczną są tytuły wydawnictwa Oxford University Press, Pearson Longman, Cornelsen, Hueber, Difusión, Guerra Edizioni guru s.r.l. i Edilingua, ale uzupełniamy je materiałami dodatkowymi starannie dobieranymi przez naszych lektorów.
 • Wprowadzamy bardzo dużo ćwiczeń w parach, grupach, dyskutujemy, odgrywamy scenki – wszystko po to, aby każdy Kursant miał okazję zabrać głos na każdych zajęciach.
 • Od początku uczymy rzeczy praktycznych, które Kursant będzie mógł wykorzystać w życiu codziennym –  począwszy od prostych, ale potrzebnych rzeczy na niższych poziomach, czyli jak poradzić sobie samemu w obcym mieście (jak zamówić obiad w restauracji, kupić bilet, czy zapytać o drogę), poprzez ćwiczenie swobodnej rozmowy towarzyskiej, do tego, jak napisać CV czy list motywacyjny.
 • Ograniczamy czas mówienia Lektora na zajęciach – ponieważ to Kursanci mają mówić jak najwięcej, a nie Nauczyciele.
Jak wyglądają zajęcia

W bardzo motywującej i przyjemnej atmosferze

 • Na zajęciach Lektorzy i Kursanci nie używają języka polskiego – język polski może zabrzmieć tylko w wyjątkowych sytuacjach. Native speakers to podstawa w nauce języka
 • Gramatyka zawsze podparta jest funkcjami komunikacyjnymi – ma ułatwić płynne mówienie.
 • Stosujemy urozmaicone ćwiczenia i pomoce naukowe odpowiednie dla różnych stylów uczenia się: wzrokowców (np. plakaty, fiszki, filmy), słuchowców (np. nagrania audio, piosenki, role plays) i kinestetyków (np. odgrywanie scenek, rozsypanki tekstowe).
 • Uczymy nie tylko języka akademickiego, ale także ćwiczymy zwroty z języka potocznego.
 • W przypadku grup egzaminacyjnych, Lektorzy wraz z Kursantami analizują testy z poprzednich lat, co pozwala Kursantom oswoić się z formą egzaminu, a większość ćwiczeń opracowywanych na zajęciach ma podobną formę do zadań egzaminacyjnych.
 • Udzielamy korepetycji. Pracujemy w małych grupach oraz prowadzimy zajęcia indywidualnie z lektorem celem osiagnięcia maksymalnych efektów w nauce języka.
 • Tylko native speakers – to dewiza dobrego poznania języka obcego

Opinie

Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan
5.0
2015-07-03T11:44:53+00:00
Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super […]

Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek
5.0
2015-11-13T10:36:56+00:00
Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam ! […]

Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.
5.0
2017-04-06T16:10:48+00:00
Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” […]

Lekcje prowadzone są przez native speaker’ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa
5.0
2017-04-12T17:26:57+00:00
Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że […]
5.0
4
Gwarancja Lincoln’s Quality Teaching
Jedyna taka GWARANCJA – egzamin bez stresu

Dbając o najwyższą jakość naszych usług, Szkoła Lincoln od 10 lat udziela specjalnej Gwarancji swoim kursantom. Zwracamy całkowity koszt egzaminu w przypadku jego niezdania!

Szkoła Lincoln jako jedyna w Warszawie w ramach Gwarancji Lincoln’s Quality Teaching zwraca całkowity koszt egzaminu w przypadku jego niezdania.

Organizowany przez nas egzamin próbny to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności przed zetknięciem się z egzaminem właściwym.

Jesteśmy pewni naszych wysokich standardów nauczania, dlatego bierzemy za nie pełną odpowiedzialność. Kursanci, którzy regularnie uczęszczają na zajęcia, zaliczają testy i odrabiają zadania domowe, mogą podejść do egzaminu bez stresu dzięki Gwarancji Lincolna. Z nami zdawanie egzaminów to czysta przyjemność.

Misja
Od początku naszej działalności wyznaczamy nowe standardy w nauczaniu.

Misją naszej Szkoły jest świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie nauczania języków obcych. Działając odpowiedzialnie, z pasją i zaangażowaniem zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku oraz wysokie miejsce w czołówce warszawskich szkół językowych. Wszystkie kursy prowadzone przez Szkołę Języków Obcych „Lincoln” są w pełni zgodne z wytycznymi poziomów Rady Europy (Common European Framework of Reference for Languages).

Najbardziej satysfakcjonujące jest dla nas zadowolenie oraz uznanie naszych Kursantów, którzy kontynuują naukę języków na kolejnych poziomach zaawansowania, a co najważniejsze polecają nasze usługi innym.

Native Speakers – Warszawa
Nasi lektorzy to starannie wyselekcjonowana kadra z doświadczeniem i pasją.

Opinię o wysokiej jakości w nauczaniu potwierdzają przeprowadzane od początku działalności liczne ankiety, w których zarówno kompleksowa obsługa Klienta jak i poziom nauczania, kwalifikacje oraz predyspozycje lektorów oceniane są na bardzo wysokim poziomie.

Naszym największym i najsilniejszym atutem jest nasz personel, starannie dobrany, zawsze kompetentny i miły. Nasza kadra lektorska to wysoko wykwalifikowani specjaliści, z wykształceniem filologicznym, z odpowiednim przygotowaniem i predyspozycjami do nauczania języków obcych. To właśnie ich wiedza teoretyczna, specjalizacje oraz doświadczenie wyróżniają naszą Szkołę.

Nauka w Szkole Lincoln to najszersza, kompletna oferta nauki języków obcych. Siedziba Szkoły mieści się w ścisłym centrum Warszawy. Komfortowo wyposażone sale i kameralna atmosfera stwarza idealne warunki do nauki.

Centrum egzaminacyjne
W sierpniu 2010 roku Szkoła Języków Obcych LINCOLN została AUTORYZOWANYM CENTRUM EGZAMINACYJNYM CAMBRIDGE ENGLISH o statusie otwartym.

Oznacza to, iż uzyskaliśmy uprawnienia do organizowania i przeprowadzania egzaminów FCE, CAE, CPE a także KET, PET, YLE, BEC, ILEC, ICFE. Rejestrujemy kandydatów także spoza naszej szkoły.
www.centrum.lincoln.edu.pl

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line