w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka francuskiego

JĘZYK FRANCUSKI WARSZAWA - STACJONARNIE ORAZ ONLINE

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT NA KURS JĘZYKOWY

Tylko 20 minut

Kursy języka francuskiego w Warszawie stacjonarnie lub online

U nas znajdziesz swój wymarzony kurs francuskiego, który pozwoli Ci opanować język i zdobyć pewność siebie. Doświadczony lektor poprowadzi Cię przez meandry skomplikowanej gramatyki i pokażę, jak ją okiełznać.

Możesz wybrać zajęcia stacjonarne i cieszyć się bezpośrednim kontaktem z grupą lub skorzystać z kursu online i szkolić się z dowolnego miejsca na świecie. Z nami opanujesz słownictwo i wymowę języka francuskiego, nawet jeżeli obecnie wydaje Ci się to niewykonalne.

Jak możemy Ci pomóc?

  • Potrzebujesz podnieść swoje kompetencje językowe na rynku pracy?
  • Chcesz podróżować po krajach frankofońskich i swobodnie konwersować z ich mieszkańcami?
  • Przygotowujesz się do ważnych egzaminów certyfikacyjnych?
  • Fascynuje Cię Francja i chcesz bliżej poznać jej kulturę? A może pragniesz zwiedzać inne francuskojęzyczne zakątki świata, takie jak Kamerun, Niger, Senegal, Tunezję lub Haiti?

Nauka francuskiego na różnych poziomach

Dla początkujących: Poznaj podstawowe zwroty, opanuj słownictwo i gramatykę w sposób łatwy i przyjazny. Odkryj tajemnice „języka zakochanych” i swobodnie poznawaj francuskojęzyczną kulturę, muzykę i literaturę.

Dla zaawansowanych: Doskonal swoje umiejętności poprzez rozmowy z lektorem, przygotuj się do egzaminów certyfikacyjnych i zyskaj pewność w komunikacji. Zdobędziesz kompetencje niezbędne na rynku pracy i tym samym znacząco podniesiesz swoje kwalifikacje.

Jak przebiega kurs francuskiego?

Na naszych kursach języka francuskiego wykorzystujemy specjalnie wyselekcjonowane materiały edukacyjne oraz zróżnicowane ćwiczenia dostosowane do Twojego poziomu i bieżących potrzeb. Podczas zajęć zajmujemy się nie tylko gramatyką i słownictwem – równie duży nacisk kładziemy na czytanie ze zrozumieniem, naukę pisania i poprawną wymowę.

Oferujemy kursy online (prowadzone za pośrednictwem naszego autorskiego programu wideokonferencyjnego) oraz zajęcia stacjonarne – całoroczne lub wakacyjne. Nasza placówka w Warszawie znajduje się przy ulicy Chmielnej 36, blisko stacji Metro Centrum.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy języka francuskiego?

  • Nasza kadra składa się wyłącznie z doświadczonych lektorów i native speakerów.
  • Od lat przygotowujemy do egzaminów językowych oraz do życia we francuskojęzycznych państwach, także w kontekście zawodowym.
  • Każdy uczestnik kursu może liczyć na indywidualne podejście.
  • Dbamy o szybki, lecz efektywny rozwój umiejętności językowych.
  • Jesteśmy elastyczni – uczymy zarówno online, jak i stacjonarnie, w godzinach dostosowanych do potrzeb naszych kursantów.

 

WYBIERZ KURS DLA SIEBIE

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line