w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka włoskiego

WŁOSKI WARSZAWA

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT

Tylko 20 minut

Kursy języka włoskiego w Warszawie

Brukowane, wąskie uliczki, zza zasłoniętych jedynie firankami drzwi wydobywa się zapach carbonary, pesto, spaghetti al pomodoro, sosu ragù, słychać popołudniowy TELEGIORNALE i głosy domowników zasiadających przy stole, nad głowami suszy się pranie, właśnie coś ze sznurka spadło na zaparkowaną tuż przed wejściem Vespę. Nie szkodzi. I tak nikt jej nie ruszy przez najbliższe dwie godziny.

Za godzinę na ławeczkach i progach domów pojawią się mieszkańcy Bari, Neapolu, Pitigliano, Ferrary, Palermo i setek innych włoskich miast i miasteczek, które zachowały swój niepowtarzalny nigdzie klimat.

Usiądą w popołudniowym słońcu, wypełnią ulice okrzykami „Come stai?”, przy stolikach-szachownicach w parku zbiorą się starsi panowie na popołudniową partyjkę, markizy sklepów podniosą się po obiadowej przerwie.

Znasz takie Włochy? A może chcesz je poznać? I zrozumieć? Zapraszamy na kurs języka włoskiego. Wdzięcznego do nauki, melodyjnego, ciekawego kulturowo.

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line