w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka włoskiego

JĘZYK WŁOSKI WARSZAWA - STACJONARNIE LUB ONLINE

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT NA KURS JĘZYKOWY

Tylko 20 minut

Kursy języka włoskiego w Warszawie - stacjonarnie lub online

W naszej ofercie znajdziesz indywidualne kursy, dzięki którym poznasz język włoski i kulturę tego wspaniałego regionu. Zapomnij o monotonnym wkuwaniu słówek i przerzuć się na dostosowane do Twoich potrzeb lekcje z lektorem, przy którym szybko rozwiniesz skrzydła. Przekonaj się, że nauka włoskiego na kursie językowym może dać Ci równie dużo wiedzy, co satysfakcji.

 

Nie wiesz, jaka forma nauki służy Ci najlepiej? Spieszymy z pomocą! Kursy stacjonarne (całoroczne lub wakacyjne) polecamy osobom, które czerpią satysfakcję z pracy w grupie i motywują się w ten sposób do dalszego działania. Naukę włoskiego online polecamy osobom, które nie mają czasu na stałe dojazdy lub chcą uczyć się z dowolnego miejsca na świecie. 

Jak możemy Ci pomóc?

  • Przygotowujemy do egzaminów językowych oraz do podjęcia pracy zawodowej w krajach, w których włoski jest językiem urzędowym, czyli we Włoszech, Watykanie i San Marino.
  • Nasz zespół składa się wyłącznie z doświadczonych lektorów i native speakerów.
  • Każdy uczestnik kursu może liczyć na indywidualne podejście.
  • Dbamy o szybki rozwój umiejętności językowych, ale nie zapomniany o satysfakcji z nauki i dobrej zabawie.
  • Jesteśmy elastyczni – prowadzimy kursy zarówno online, jak i stacjonarne, w godzinach dostosowanych do potrzeb naszych uczniów.

Nauka włoskiego na różnych poziomach

Dla początkujących: Poznaj przydatne słownictwo oraz podstawowe zwroty i ciesz się możliwością prowadzenia swobodnych konwersacji. Przekonaj się, że nauka gramatyki nie musi być wcale trudna – znamy sposoby, by uczynić ją bardziej przyjazną.

Dla zaawansowanych: Korzystaj z możliwości konwersowania z lektorami i native speakerami, doskonal swoje umiejętności i zyskaj pewność siebie w komunikacji. Obserwuj, jak Twoje kompetencje rosną i ciesz się z nowych możliwości, jakie otworzą się przed Tobą na rynku pracy.

Jak przebiega kurs włoskiego?

Na kursach języka włoskiego posługujemy się materiałami dydaktycznymi, które zawsze są dostosowane do poziomu i oczekiwań grupy zajęciowej. Zależy nam na tym, aby nasi kursanci nie tylko potrafili zrobić zadania, lecz przede wszystkim, by sprawnie się komunikowali. Na zajęciach będziesz uczyć się więc słownictwa i gramatyki, ale nie zabranie także nauki poprawnej wymowy, czytania ze zrozumieniem oraz pisania.

Oferujemy kursy online (prowadzone za pośrednictwem naszego autorskiego programu wideokonferencyjnego) oraz zajęcia stacjonarne – całoroczne lub wakacyjne. Nasza placówka w Warszawie znajduje się przy ulicy Chmielnej 36, blisko stacji Metro Centrum.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy włoskiego?

  • Nasza kadra składa się z native spikerów oraz doświadczonych lektorów.
  • Jesteśmy elastyczni – uczymy zarówno online, jak i stacjonarnie, w godzinach dostosowanych do potrzeb naszych kursantów.
  • Przygotowujemy do najważniejszych egzaminów językowych oraz do podjęcia pracy i życia we Włoszech.
  • Dbamy o szybki, lecz efektywny rozwój umiejętności językowych, a dodatkowo uczymy też  o kulturze i specyfice danego regionu.
  • Każdy uczestnik kursu może liczyć na indywidualne podejście.

 

WYBIERZ KURS DLA SIEBIE

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line