w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka włoskiego

WŁOSKI WARSZAWA

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT

Tylko 20 minut

Kursy języka włoskiego w Warszawie

Brukowane, wąskie uliczki, zza zasłoniętych jedynie firankami drzwi wydobywa się zapach carbonary, pesto, spaghetti al pomodoro, sosu ragù, słychać popołudniowy TELEGIORNALE i głosy domowników zasiadających przy stole, nad głowami suszy się pranie, właśnie coś ze sznurka spadło na zaparkowaną tuż przed wejściem Vespę. Nie szkodzi. I tak nikt jej nie ruszy przez najbliższe dwie godziny.

Za godzinę na ławeczkach i progach domów pojawią się mieszkańcy Bari, Neapolu, Pitigliano, Ferrary, Palermo i setek innych włoskich miast i miasteczek, które zachowały swój niepowtarzalny nigdzie klimat.

Usiądą w popołudniowym słońcu, wypełnią ulice okrzykami „Come stai?”, przy stolikach-szachownicach w parku zbiorą się starsi panowie na popołudniową partyjkę, markizy sklepów podniosą się po obiadowej przerwie.

Znasz takie Włochy? A może chcesz je poznać? I zrozumieć? Zapraszamy na kurs języka włoskiego. Wdzięcznego do nauki, melodyjnego, ciekawego kulturowo.

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line