ul. Chmielna 36
Warszawa

Poniedziałek - Piątek 08.30 - 20.30
Sobota: 10.00 - 14.00

Intensywne kursy angielskiego – kiedy warto z nich skorzystać?

Zdarza się, że życie wymaga od nas pilnego poprawienia swoich kompetencji językowych. Nowa praca, wyjazd za granicę, pilne sprawy biznesowe – mało czasu do ważnego wydarzenia, a dużo nauki. W takim przypadku warto wybrać się na intensywny kurs języka angielskiego, który pozwoli na pogłębienie wiedzy lub zdobycie podstawowych umiejętności.

Dzisiaj coraz częściej język angielski jest jednym z podstawowych wymagań pracodawcy, niezależnie od branży. Nie tylko międzynarodowe korporacje wymagają jego znajomości na poziomie komunikatywnym. Bez znajomości angielskiego zamykamy się również na kulturę. która w dużej mierze bazuje właśnie na tym języku. W sytuacji w której stawiany przed nami jest wymóg opanowania języka, nie należy panikować. Jeżeli jednak nie jesteś osobą, która czuje na sobie presję, a zastanawiasz się nad zapisaniem się na taki kurs ze względu na pragnienie rozwijania się – z pewnością także skorzystasz na wybraniu takiej formy zajęć.

Najważniejsza jest decyzja o podjęciu nauki, motywacja i konsekwencja. Jeśli chcesz nauczyć się angielskiego w stosunkowo krótkim czasie, najlepszym wyborem będzie skorzystanie z  intensywnego kursu angielskiego.

 

Intensywne kursy – dobre rozwiązanie niemal dla każdego

Z intensywnych kursów języka angielskiego mogą korzystać zarówno te osoby, którym zależy na poznaniu języka w celu łatwiejszego posługiwania się nim na co dzień, jak również wtedy, gdy dodatkową motywacją jest praca.

Dzięki temu, że kursy odbywają się intensywnie, czyli obejmują większą liczbę zajęć w mniejszych grupach, są w stanie dać tak dobre rezultaty w czasie krótszym niż standardowe kursy.

 

Na intensywny kurs języka angielskiego warto zapisać się:

  • przed zatrudnieniem na stanowisku wymagającym znajomości angielskiego
  • przed wyjazdem na zagraniczne wakacje
  • gdy chodzi o podszlifowanie posiadanych zdolności językowych
  • aby oglądać ulubione filmy i seriale w oryginalnej wersji językowej
  • aby łatwiej porozumiewać się z innymi osobami nieznającymi polskiego, ale znającymi angielski

 

Jak znaleźć intensywny kurs języka angielskiego?

W dzisiejszych czasach zapisanie się na intensywny kurs języka angielskiego jest naprawdę bardzo proste. W wielu szkołach językowych regularnie prowadzone są zapisy na takie zajęcia. Można także łączyć ze sobą różne zajęcia w obrębie jednej szkoły językowej. Warto dostosować warunki kursu do swoich potrzeb.

Przy poszukiwaniu dobrego kursu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na renomę szkoły, na opinie na jej temat, na liczbę zajęć wchodzących w skład kursu, a także na dodatkowe bonusy, na przykład dostęp do platformy e-learningowej czy cyfrowej biblioteki.

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line