Zapisy w szkole Lincoln:

Zapisu można dokonać w sekretariacie naszej szkoły przy ulicy Karmelickiej 29. W trakcie spotkania nasz konsultant przedstawi Ci szczegóły oferty, odpowie na wszelkie pytania oraz zaproponuje test, który potwierdzi stopień zaawansowania językowego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 09:00 do 19:00 oraz w sobotę od 10:00 do 14:00. Zapraszamy.

To tylko 2 proste kroki:

  1. Podaj swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu).
  2. Wypełnij test na naszej stronie i przyjdź na spotkanie do naszego sekretariatu. W trakcie spotkania będziesz mógł potwierdzić poziom zaawansowania podczas rozmowy z lektorem oraz wybrać zajęcia w konkretnej grupie.
Dziękujemy za zapisanie się, nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w najbliższym czasie.

W celu dopełnienia rejestracji podaj proszę swoje imię i nazwisko, adres mail oraz numer telefonu.

wybierz test*
wybierz
Angielski Dla Młodzieży
Angielski Elementary-FCE
Angielski PreCAE-CPE
Business English
Francuski
Hiszpański
Niemiecki
Włoski
Jeśli uważasz, iż Twój poziom zaawansowania z języka angielskiego jest wyższy niż FCE rozpocznij wypełnianie testu "PreCAE – CPE".
Jeśli napiszesz TEST "Elementary FCE" z bardzo wysokim wynikiem, spróbuj wypełnić test "PreCAE – CPE".
pomiń test, przejdź do zapisu

Administratorem Twoich danych osobowych jest Lincoln sp. z o.o., ul. Karmelicka 29/4, 31-131 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na kurs. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia usługi i zapisu na kurs, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody także w celach marketingowych. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajdziesz w Polityce prywatności.