w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka hiszpańskiego

JĘZYK HISZPAŃSKI KRAKÓW - STACJONARNIE LUB ONLINE

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT NA KURS JĘZYKOWY

Tylko 20 minut

Kursy języka hiszpańskiego w Krakowie - stacjonarnie lub online

Tęsknisz za słońcem? Podróż do krajów hiszpańskojęzycznych rozwiąże Twój problem. Niezależnie od tego, czy wybierzesz Hiszpanię, czy któryś z krajów Ameryki Łacińskiej, przed podjęciem decyzji o wyjeździe warto poznać język tamtejszych mieszkańców. Językiem hiszpańskim posługuje się blisko 650 milionów ludzi z różnych części globu, co plasuje go w ścisłej czołówce najpopularniejszych języków świata. 

W zależności od Twoich potrzeb wybierz zajęcia stacjonarne w Krakowie w naszej placówce przy ul. Karmelickiej 29 lub kurs hiszpańskiego online, który umożliwia Ci uczestnictwo w zajęciach z dowolnego miejsca. 

W czym możemy Ci pomóc? 

  • Brak kompetencji językowych nie pozwala Ci na wykorzystanie wszystkich możliwości, jakie daje podróżowanie? 
  • Myślisz o migracji zarobkowej za granice? Kurs przygotuje Cię egzaminów certyfikacyjnych, które mogą stać się przepustką do kariery w krajach hiszpańskojęzycznych. 
  • Chcesz poznać bliżej kulturę Hiszpanii? U nas edukacja językowa i kulturowa to dwie strony jednego medalu. 

Niezależnie od tego, jaka potrzeba zmotywowała Cię do podjęcia decyzji o chęci nauki języka hiszpańskiego, nasze kursy pozwolą Ci ją zaspokoić. Zarówno kursy online, jak i stacjonarne zajęcia językowe w Krakowie pomogą Ci w nabyciu kompetencji językowych i kulturowych niezbędnych do eksplorowania różnych wycinków świata hiszpańskojęzycznego.

Z naszą pomocą szybko i skutecznie opanujesz język. Dzięki spersonalizowanemu planowi nauki w mgnieniu oka podniesiesz swoje kompetencje, niezależnie od tego, z jakiego poziomu startujesz.

Nauka hiszpańskiego dla różnych poziomów

Dla początkujących: Po zajęciach przeznaczonych dla nowicjuszy możesz mieć pewność, że podstawowe zwroty, słownictwo i gramatykę będziesz mieć w jednym palcu. Zapomnij o długich godzinach spędzonych nad podręcznikiem. Pokażemy Ci, w jaki sposób możesz uczyć się języka poprzez konsumowanie kultury popularnej, muzyki i literatury hiszpańskojęzycznych autorów.

Dla zaawansowanych: Nic tak nie pomaga w nabywaniu biegłości w komunikacji językowej, jak rozmowy w danym języku. Oferujemy możliwość zajęć konwersacyjnych z lektorami i native speakerami. Wierzymy w to, że praktyczna nauka języka daje najlepsze rezultaty.

Jak przebiega kurs hiszpańskiego w Krakowie?

Wierzymy w to, że różnorodność to klucz do efektywnej nauki języka. Specjalne materiały i ćwiczenia dopasowane do oczekiwań poszczególnych grup przekładają się na wymierne postępy naszych uczestników. Wykorzystywane przez nas metody nauczania pomagają kursantom w opanowaniu umiejętności z zakresu gramatyki, słownictwa, czytania ze zrozumieniem i pisania.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz zajęcia online (prowadzone z wykorzystaniem autorskiego programu wideokonferencyjnego), czy kurs realizowany stacjonarnie w Krakowie (w formie wakacyjnej lub całorocznej), gwarantujemy satysfakcjonujące rezultaty.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs hiszpańskiego w Krakowie?

  • Szkoła językowa zatrudnia doświadczonych lektorów i native speakerów.
  • Strategie nauczania dopasowane są do poszczególnych uczestników kursu.
  • Kładziemy nacisk na efektywność nauki, z poszanowaniem zróżnicowania naszych kursantów.
  • Jesteśmy elastyczni – kursanci mogą wybrać formę zajęć oraz pasujące im godziny. 
  • Przygotowujemy nie tylko do egzaminów, ale także do życia w krajach hiszpańskojęzycznych. Szczególnie, jeśli priorytetem uczestników jest spróbowanie swoich sił ta tamtejszym rynku pracy.
Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line