w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka hiszpańskiego

HISZPAŃSKI KRAKÓW

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT

Tylko 20 minut

Kursy języka hiszpańskiego w Krakowie

Wiecznie świecące słońce, piaszczyste plaże, stale uśmiechnięci ludzie i optymizm unoszący się w powietrzu, TAK- to właśnie Hiszpania! Jednak to nie wszystko z czego słynie tej piękny kraj.

Hiszpania fascynuje również swoją historią, kulturą i tradycją. Kiedy przekroczysz jej granicę, z pewnością będziesz mieć okazję podziwiać pozostałości kultury arabskiej, zobaczyć pełną emocji korridę, cieszyć się smakiem wyśmienitego wina, czy też podziwiać pokaz ognistego flamenco.

Język hiszpański jest drugim z najbardziej rozpowszechnionych języków na Ziemi. Posługuje się nim ponad półtora miliarda ludzi zamieszkujących cały świat, a w szczególności kontynenty takie jak: Ameryka Południowa, Ameryka Północna, czy Europa.

Co więcej, to właśnie język hiszpański ze względu na użyteczność, jest jednym z najchętniej wybieranych języków.

Polecamy intensywny wakacyjny kurs języka hiszpańskiego oraz kurs hiszpańskiego semestralny.

Nauka języka hiszpańskiego:

  • Dedykowana osobom, które chcą poznać ten język od podstaw lub też podnieść swoje kwalifikacje, przygotować się do egzaminu, wyjazdu za granicę.
  • Może stać się furtką do poznania kultury mieszkańców różnych narodowości – językiem hiszpańskim posługuje się prawie 650 mln osób na świecie!
  • Jest szansą na rozwinięcie umiejętności językowych w obrębie innych języków romańskich, w tym francuskiego czy włoskiego.
  • Jest szansą na poprawę pozycji na rynku pracy. Podnoszenie kwalifikacji językowych jest wyjątkowo dobrze odbierane przez pracodawców.
Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line