w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka hiszpańskiego

HISZPAŃSKI KRAKÓW

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT

Tylko 20 minut

Kursy języka hiszpańskiego w Krakowie

Wiecznie świecące słońce, piaszczyste plaże, stale uśmiechnięci ludzie i optymizm unoszący się w powietrzu, TAK- to właśnie Hiszpania! Jednak to nie wszystko z czego słynie tej piękny kraj.

Hiszpania fascynuje również swoją historią, kulturą i tradycją. Kiedy przekroczysz jej granicę, z pewnością będziesz mieć okazję podziwiać pozostałości kultury arabskiej, zobaczyć pełną emocji korridę, cieszyć się smakiem wyśmienitego wina, czy też podziwiać pokaz ognistego flamenco.

Język hiszpański jest drugim z najbardziej rozpowszechnionych języków na Ziemi. Posługuje się nim ponad półtora miliarda ludzi zamieszkujących cały świat, a w szczególności kontynenty takie jak: Ameryka Południowa, Ameryka Północna, czy Europa.

Co więcej, to właśnie język hiszpański ze względu na użyteczność, jest jednym z najchętniej wybieranych języków.

Polecamy intensywny wakacyjny kurs języka hiszpańskiego oraz kurs hiszpańskiego semestralny.

Nauka języka hiszpańskiego:

  • Dedykowana osobom, które chcą poznać ten język od podstaw lub też podnieść swoje kwalifikacje, przygotować się do egzaminu, wyjazdu za granicę.
  • Może stać się furtką do poznania kultury mieszkańców różnych narodowości – językiem hiszpańskim posługuje się prawie 650 mln osób na świecie!
  • Jest szansą na rozwinięcie umiejętności językowych w obrębie innych języków romańskich, w tym francuskiego czy włoskiego.
  • Jest szansą na poprawę pozycji na rynku pracy. Podnoszenie kwalifikacji językowych jest wyjątkowo dobrze odbierane przez pracodawców.
Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line