w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka niemieckiego

JĘZYK NIEMIECKI KRAKÓW - STACJONARNIE LUB ONLINE

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT NA KURS JĘZYKOWY

Tylko 20 minut

Kursy języka niemieckiego w Krakowie

Polacy szukający pracy za granicą najczęściej wybierają naszego zachodniego sąsiada. Z tego względu, jeśli chcesz poszukać szczęścia w życiu zawodowym poza granicami naszego kraju, znajomość języka niemieckiego jest na wagę złota. Chociaż wiele osób nadal ma traumę po lekcjach języka niemieckiego w szkole, my chcemy pokazać, że może być inaczej!

Wybierając nasz kurs niemieckiego w Krakowie dajesz sobie szansę na odkrycie własnej, wyjątkowej drogi nauki języka. Doświadczeni lektorzy będą z Tobą na każdym etapie tej drogi, oferując nieocenione wsparcie w opanowaniu słownictwa i gramatyki. Przekonasz się, że nauka języka niemieckiego może być przyjemna! 

Osobom bardziej ekstrawertycznym, ceniącym sobie pracę w grupie proponujemy zajęcia stacjonarne w Krakowie. Jeśli przywiązanie do jednego miejsca jest dla Ciebie ograniczeniem, wybierz kurs online.

Jak możemy Ci pomóc?

  • Bariera językowa powstrzymuje Cię przed podjęciem pracy w Niemczech?
  • Czeka Cię ważny egzamin certyfikacyjny?
  • Chcesz poznawać w sposób kompetentny niemiecką kulturę? 
  • Zależy Ci na swobodnej komunikacji z mieszkańcami Niemiec podczas podróży do tego pięknego kraju?

Nauka niemieckiego dla różnych poziomów

Dla początkujących: Wbrew powszechnemu przekonaniu opanowanie podstaw gramatyki języka niemieckiego nie musi być drogą przez mękę. Na kursie poznasz podstawowe zwroty i słówka, które są niezbędne do komunikacji z osobami mówiącymi po niemiecku.

Dla zaawansowanych: Znasz już podstawy języka i zależy Ci na doskonaleniu posiadanych już umiejętności? Rozmowy z lektorami i native speakerami pozwolą Ci nabyć pewność siebie w rozmowach prowadzonych w języku niemieckim. To idealny punkt wyjścia do przygotowań do egzaminów certyfikacyjnych.

Jak przebiega kurs języka niemieckiego w Krakowie?

Forma nauki nieadekwatna do potrzeb uczestników to największy grzech popełniany w dydaktyce. U nas każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście do nauki. Specjalne materiały dydaktyczne umożliwiają sprawną naukę podstaw słownictwa i gramatyki, ale też bardziej zniuansowanych aspektów kompetencji językowych, takich jak wymowa, czytanie ze zrozumieniem i pisanie.

Kursanci mają do wyboru kursy online (za pośrednictwem autorskiego programu do wideokonferencji) oraz zajęcia stacjonarne w naszej placówce przy ul. Karmelickiej 29 w Krakowie. W zależności od Twoich preferencji i możliwości możesz zdecydować się na kurs wakacyjny lub całoroczny. Oba prowadzone w elastycznych godzinach, dzięki czemu bez problemu wkomponujesz kurs do swojego grafiku.

Dlaczego warto wybrać naszą naukę niemieckiego w Krakowie?

  • Rozumiemy, że każdy uczy się w innym tempie. Uczestnicy naszego kursu otrzymują spersonalizowane wsparcie, dopasowane do ich potrzeb.
  • Lektorzy z wieloletnim doświadczeniem i osoby posługujące się językiem niemieckim na co dzień pomogą Ci w nabywaniu i doskonaleniu kompetencji językowych.
  • Pomożemy Ci w zdobyciu umiejętności, które pozwolą bezproblemowo zdać najważniejsze egzaminy językowe. 
  • Myślisz o podjęciu pracy w Niemczech? Nasze kursy dopasowane są do potrzeb osób nastawionych na wyjazdy zarobkowe za naszą zachodnią granicę.
  • Wybierz nasz kurs, jeśli zależy Ci na czasie. Gwarantujemy szybki i efektywny rozwój. To wszystko oczywiście w połączeniu z radością z nauki.
Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line