w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka włoskiego

JĘZYK WŁOSKI KRAKÓW - STACJONARNIE LUB ONLINE

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT NA KURS JĘZYKOWY

Tylko 20 minut

Kursy języka włoskiego w Krakowie - stacjonarnie lub online

Brukowane, wąskie uliczki, zza zasłoniętych jedynie firankami drzwi wydobywa się zapach carbonary, pesto, spaghetti al pomodoro, sosu ragù, słychać popołudniowy TELEGIORNALE i głosy domowników zasiadających przy stole, nad głowami suszy się pranie, właśnie coś ze sznurka spadło na zaparkowaną tuż przed wejściem Vespę. Nie szkodzi. I tak nikt jej nie ruszy przez najbliższe dwie godziny.

Za godzinę na ławeczkach i progach domów pojawią się mieszkańcy Bari, Neapolu, Pitigliano, Ferrary, Palermo i setek innych włoskich miast i miasteczek, które zachowały swój niepowtarzalny nigdzie klimat.

Usiądą w popołudniowym słońcu, wypełnią ulice okrzykami „Come stai?”, przy stolikach-szachownicach w parku zbiorą się starsi panowie na popołudniową partyjkę, markizy sklepów podniosą się po obiadowej przerwie.

Znasz takie Włochy? A może chcesz je poznać? I zrozumieć? Zapraszamy na kurs języka włoskiego w Krakowie. Wdzięcznego do nauki, melodyjnego, ciekawego kulturowo.

Historyjka ta, uświadamia jak mógłby wyglądać twój dzień, gdybyś znał język włoski. Wystarczy udać się do szkoły Lincoln w Krakowie, aby marzenie stało się rzeczywistością.

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line