w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka włoskiego

JĘZYK WŁOSKI KRAKÓW - STACJONARNIE LUB ONLINE

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT NA KURS JĘZYKOWY

Tylko 20 minut

Kursy języka włoskiego w Krakowie - stacjonarnie lub online

Chcesz poznać język włoski i kulturę tego fascynującego regionu? Proponujemy indywidualne kursy dostosowane do Twoich potrzeb. Pożegnaj się raz na zawsze z nużącym uczeniem się słówek na pamięć i zainwestuj w lekcje prowadzone przez wykwalifikowanego lektora, który pomoże Ci szybko osiągnąć sukces. Przekonaj się, że ucząc się włoskiego na naszym kursie językowym, zdobędziesz równie dużo wiedzy i nowych umiejętności, co satysfakcji z rozwoju.

 

Oferujemy formy nauki dopasowane do potrzeb różnych użytkowników. Dla tych, którzy dobrze się czują pracując w grupach, optymalnym rozwiązaniem będą całoroczne lub wakacyjne kursy stacjonarne w Krakowie. Jeśli nie masz czasu na dojazdy lub wolisz po prostu zacisze własnego domu, dobrą opcją będzie nauka języka włoskiego online.

Jak możemy Ci pomóc?

  • Chcesz podjąć zatrudnienie we Włoszech, Watykanie lub San Marino? Przygotujemy Cię do egzaminów językowych, dzięki czemu poradzisz sobie w krajach, w których włoski jest językiem urzędowym.
  • Naszą zaletą jest doświadczony zespół składający się wyłącznie z wykwalifikowanych lektorów i native speakerów.
  • Spotkasz się u nas z indywidualnym podejściem.
  • Nauka języka idzie u nas w parze z dobrą zabawą i satysfakcją z nauki.
  • Cechuje nas elastyczność – możesz wybrać kurs online lub zajęcia stacjonarne w pasujących Ci godzinach.

Masz do wyboru kursy online realizowane za pośrednictwem innowacyjnego programu wideokonferencyjnego oraz zajęcia stacjonarne – realizowane w formie całorocznej lub wakacyjnej. Nasza placówka znajduje się przy ulicy Karmelickiej 29 w Krakowie.

Nauka włoskiego na różnych poziomach

Dla początkujących: Jeśli chcesz poznać przydatne słownictwo i podstawowe zwroty niezbędne do przeprowadzania swobodnych rozmów, jest to opcja dla Ciebie. Pokażemy Ci, że nauka gramatyki nie musi być koszmarem.

Dla zaawansowanych: Preferujesz konwersacyjny model nauki? Na naszych kursach masz możliwość zajęć z lektorami i native speakerami. Zobaczysz, jak z każdą lekcją Twoje zdolności komunikowania się po włosku przechodzą na wyższy poziom. 

Jak przebiega kurs włoskiego w Krakowie?

Na naszych lekcjach języka włoskiego wykorzystujemy specjalnie dobrany materiał dydaktyczny, który zawsze odpowiada poziomowi i oczekiwaniom grup. Naszym celem jest nie tylko umożliwienie naszym uczniom wykonania zadań, ale przede wszystkim rozwinięcie ich umiejętności komunikacyjnych. W trakcie zajęć będziesz zgłębiać słownictwo i gramatykę, ale nie zapomnimy także o poprawnej wymowie, czytaniu ze zrozumieniem oraz pisaniu.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy włoskiego w Krakowie?

  • Kadra naszej szkoły językowej to wyłącznie doświadczeni lektorzy i native speakerzy
  • Gwarantujemy elastyczność – godziny zajęć dopasowane są do potrzeb naszych klientów, zarówno w modelu zdalnym, jak i stacjonarnym.
  • Zapewniamy wsparcie w przygotowaniach do najważniejszych egzaminów językowych, które są przepustką do pracy i życia we Włoszech.
  • Rozwój umiejętności językowych łączymy z zajęciami poświęconymi kulturze i specyfice regionu.
  • Uczestnicy kursu mogą liczyć na indywidualne podejście.
Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line