w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka francuskiego

FRANCUSKI KRAKÓW

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT

Tylko 20 minut

Kursy języka francuskiego w Krakowie

Mówi się, że język francuski to język mody, kuchni, dyplomacji, miłości…, że jest to język trudny ze swoją gramatyką, francuskim „r” i 16 samogłoskami fonetycznymi. Stereotyp głosi, że z Francuzami można się porozumieć bez problemu, ale… tylko po francusku.

Czy rzeczywiście jest to język trudny? Czy obecnie kiedy język angielski jest językiem dominującym warto uczyć się  francuskiego i czy może być on przydatny?

Językiem francuskim mówi ponad 200 mln ludzi i  jest to drugi język oprócz języka angielskiego używany na 5 kontynentach, w tym w ponad 20 dawnych koloniach w Afryce.

Jest to także oficjalny język państw z najważniejszymi siedzibami instytucji europejskich: Strasburga, Brukseli, Luksemburga.

Francja jest piątą potęgą handlową na świecie, więc znajomość  języka francuskiego to bez wątpienia także dodatkowy atut przy poszukiwaniu ciekawej pracy.

Opanowanie języka francuskiego pozwala również na poznanie w oryginale literatury francuskiej, piosenek, opracowań naukowych, ale też pozwala zabłysnąć w towarzystwie np. poprawną wymową specjałów kuchni francuskiej ;).

Francja to najczęściej odwiedzany kraj na świecie! Warto więc mówić po francusku gdy podróżujemy po Francji, ale też przyda nam się ten język np. w Kamerunie, Nigrze, Senegalu, Tunezji, Haiti…

Warto wiedzieć, że język francuski pomaga w nauce innych języków: włoskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, rumuńskiego, ale też angielskiego, który ponad połowę zapożyczeń posiada właśnie z języka francuskiego.

Można uczyć się języka francuskiego dla brzmienia i melodyjności tego języka, dla czytania poezji i literatury i podśpiewywania sobie francuskich piosenek, ale nie można zapominać o praktycznym wykorzystaniu języka. Jest to język dla tych, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, którym marzy się kariera w instytucjach unijnych, francuskich firmach, ale przede wszystkim dla tych, którym sama znajomość języka angielskiego nie wystarcza.

Podsumowując – kurs francuskiego w Krakowie prowadzony przez szkołę Lincoln jest świetnym pomysłem dla ludzi chcących poznać ten wspaniały język. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line