w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka francuskiego

JĘZYK FRANCUSKI KRAKÓW - STACJONARNIE LUB ONLINE

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT NA KURS JĘZYKOWY

Tylko 20 minut

Kursy języka francuskiego w Krakowie

Francuski jest uznawany za jeden z najtrudniejszych języków do nauki. Oferujemy fascynujący kurs francuskiego w Krakowie, który wprowadzi Cię w świat skomplikowanej gramatyki, słownictwa i wymowy. Zajęcia z doświadczonymi lektorami dostarczą Ci wszystkiego, czego potrzebujesz do opanowania tego pięknego języka.

 

Lubisz bezpośredni kontakt z grupą? Czy może wolisz zdobywać nowe umiejętności z dowolnego miejsca na świecie? Nasza oferta uwzględnia usługi skierowane do grup uczestników o różnych potrzebach w tym zakresie. Formy nauki dostosowujemy do Ciebie. 

Jak możemy Ci pomóc?

  • Kompetencje językowe znajdują się wśród najbardziej pożądanych przez pracodawców umiejętności. Nauka języka pomoże ci wzmocnić Twoją pozycję na rynku pracy.
  • Fascynują Cię kraje frankofońskie? Po kursie będziesz mógł urozmaicać swoje podróże w te rejony swobodnymi rozmowami z ich mieszkańcami. 
  • Czeka Cię trudny egzamin certyfikacyjny? Otrzymasz od nas profesjonalne wsparcie.
  • Nie tylko język francuski nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic. Także kultura tego kraju stanie przed Tobą otworem.

Nauka francuskiego na różnych poziomach

Dla początkujących: Na tym poziomie kursu będziesz mieć możliwość zapoznania się z podstawowymi zwrotami, słownictwem i gramatyką “języka zakochanych”. Obcowanie z francuskojęzyczną kulturą, muzyką i literaturę będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Dla zaawansowanych: Jeśli zależy Ci na doskonaleniu swoich zdolności konwersacyjnych, wsparcia w tym procesie udzieli Ci doświadczony lektor lub native speaker. Dzięki zajęciom nie tylko zyskasz pewność siebie w komunikacji w języku francuskim, ale podniesiesz też istotnie kwalifikacje cenione na rynku pracy.

Jak przebiega kurs francuskiego w Krakowie?

Na naszych lekcjach języka francuskiego korzystamy ze starannie dobranych materiałów dydaktycznych oraz różnorodnych ćwiczeń dostosowanych do Twojego poziomu i aktualnych potrzeb. Oprócz zagadnień gramatycznych i słownictwa, dużą uwagę poświęcamy czytaniu ze zrozumieniem, doskonaleniu umiejętności pisania i poprawnej wymowie.

Oferujemy możliwość uczestnictwa w kursach online za pośrednictwem naszego autorskiego programu wideokonferencyjnego, jak również zajęcia stacjonarne – zarówno przez cały rok, jak i w okresie wakacyjnym. Krakowski oddział naszej szkoły językowej znajduje się przy ulicy Karmelickiej 29.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy języka francuskiego w Krakowie?

  • Postaw na profesjonalizm. Doświadczeni lektorzy i native speakerzy gwarantują wysoki poziom zajęć i dużą efektywność nauki.
  • Oferujemy kompleksowe przygotowanie do egzaminów językowych na różnych poziomach. Takie egzaminy to nie tylko formalność – otwierają one drzwi do pracy i życia we Francji i innych krajach, w których ludzie posługują się tym językiem.
  • Dla nas najważniejszy jest kursant. Z tego względu każdemu uczestnikowi gwarantujemy indywidualne podejście do nauczania. 
  • Dzięki nam osiągniesz pożądane efekty w relatywnie krótkim czasie. Naszym celem jest efektywność i szybkość w rozwoju umiejętności językowych.
  • Niezależnie od tego, czy wolisz zajęcia zdalne, czy stacjonarne, gwarantujemy elastyczność. Ty wybierasz, jakie godziny zajęć Ci pasują.
Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line