w nowym semestrze!

Sprawdź co zyskasz

WYPEŁNIJ TEST

Zapraszamy na kursy języka francuskiego

FRANCUSKI KRAKÓW

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT NA KURS JĘZYKOWY

Tylko 20 minut

Kursy języka francuskiego w Krakowie

Mówi się, że język francuski to język mody, kuchni, dyplomacji, miłości…, że jest to język trudny ze swoją gramatyką, francuskim „r” i 16 samogłoskami fonetycznymi. Stereotyp głosi, że z Francuzami można się porozumieć bez problemu, ale… tylko po francusku.

Czy rzeczywiście jest to język trudny? Czy obecnie kiedy język angielski jest językiem dominującym warto uczyć się  francuskiego i czy może być on przydatny?

Językiem francuskim mówi ponad 200 mln ludzi i  jest to drugi język oprócz języka angielskiego używany na 5 kontynentach, w tym w ponad 20 dawnych koloniach w Afryce.

Jest to także oficjalny język państw z najważniejszymi siedzibami instytucji europejskich: Strasburga, Brukseli, Luksemburga.

Francja jest piątą potęgą handlową na świecie, więc znajomość  języka francuskiego to bez wątpienia także dodatkowy atut przy poszukiwaniu ciekawej pracy.

Opanowanie języka francuskiego pozwala również na poznanie w oryginale literatury francuskiej, piosenek, opracowań naukowych, ale też pozwala zabłysnąć w towarzystwie np. poprawną wymową specjałów kuchni francuskiej ;).

Francja to najczęściej odwiedzany kraj na świecie! Warto więc mówić po francusku gdy podróżujemy po Francji, ale też przyda nam się ten język np. w Kamerunie, Nigrze, Senegalu, Tunezji, Haiti…

Warto wiedzieć, że język francuski pomaga w nauce innych języków: włoskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, rumuńskiego, ale też angielskiego, który ponad połowę zapożyczeń posiada właśnie z języka francuskiego.

Można uczyć się języka francuskiego dla brzmienia i melodyjności tego języka, dla czytania poezji i literatury i podśpiewywania sobie francuskich piosenek, ale nie można zapominać o praktycznym wykorzystaniu języka. Jest to język dla tych, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, którym marzy się kariera w instytucjach unijnych, francuskich firmach, ale przede wszystkim dla tych, którym sama znajomość języka angielskiego nie wystarcza.

Podsumowując – kurs francuskiego w Krakowie prowadzony przez szkołę Lincoln jest świetnym pomysłem dla ludzi chcących poznać ten wspaniały język. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line