TERMINY ZAJĘĆ:

06.07 – 23.07.2020 r. - I TURA

27.07 – 13.08.2020 r. - II TURA

17.08 – 03.09.2020 r. - III TURA

07.09 – 24.09.2020 r. - IV TURA

Zapisy na kursy wakacyjne trwają!

Więcej

Zapis do 29 czerwca, także dla kursantów spoza naszej szkoły.

Egzamin FCE, CAE w sesji Lipcowej zdaj w Lincolnie!

Zapisz się na egzamin online

ANGIELSKI KRAKÓW

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Bardzo mi się podoba
Bardzo mi się podoba

Chodzę do Lincolna już 3 rok i bardzo, bardzo mi się podoba. Uczyłam się też w innych szkołach, ale nigdzie nie było tak jak w Lincolnie. Zawsze trafiałam na super grupy i super nauczycieli.

Maria Ciechan

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

SZYBKI TEST JĘZYKOWY

ODBIERZ RABAT

Tylko 20 minut

Kurs angielskiego w Krakowie

Jakie kursy języka angielskiego są prowadzone w szkole?

Naukę języka angielskiego w Krakowie prowadzimy na 10 poziomach zaawansowania. Oferujemy różnorodne programy z zakresu języka ogólnego –General English oraz języka specjalistycznego w biznesie – Business English.

Czy kursy są zgodne z wytycznymi Rady Europy?

Wszystkie kursy prowadzone przez Szkołę Języków Obcych „Lincoln” są w pełni zgodne z wytycznymi poziomów Rady Europy (Common European Framework of Reference for Languages).

Kto prowadzi kurs języka angielskiego?

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lektorską – lektorów polskich oraz lektorów zagranicznych Native Speakers z Wielkiej Brytanii, USA oraz Australii.

Istnieje również możliwość odbycia korepetycji. Korepetycje pozwolą Ci na powtórzenie materiały przed ważnym egzaminem lub, jeśli jest to konieczne, przed ważnymi wydarzeniami czy też wystąpieniami.

Kim są lektorzy prowadzący kursy angielskiego w Krakowie?

Lektorzy polscy to absolwenci filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Śląskiego, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Native Speakers posiadają certyfikaty uprawniające do nauczania języka angielskiego (CELTA). Nasi lektorzy uczą już od wielu lat, przekazując swoją wiedzę w niebanalny i profesjonalny sposób. Współpracują z naszą Szkołą od wielu lat i kursanci wracają na zajęcia rok po roku właśnie dla nich.

Czy monitorujecie wyniki kursantów?

Dbając o najwyższą jakość w naszej Szkole wprowadziliśmy indywidualny system monitorowania postępów w nauce. Lincoln’s Progress Monitoring pozwala na sprawdzenie stopnia zaawansowania na każdym etapie nauki.

{
„@context”: „https://schema.org”,
„@type”: „FAQPage”,
„mainEntity”: [{
„@type”: „Question”,
„name”: „Jakie kursy języka angielskiego są prowadzone w szkole?”,
„acceptedAnswer”: {
„@type”: „Answer”,
„text”: „Naukę języka angielskiego w Krakowie prowadzimy na 10 poziomach zaawansowania. Oferujemy różnorodne programy z zakresu języka ogólnego –General English oraz języka specjalistycznego w biznesie – Business English. Zapisz się na kurs
}
},{
„@type”: „Question”,
„name”: „Kto prowadzi kurs języka angielskiego?”,
„acceptedAnswer”: {
„@type”: „Answer”,
„text”: „Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lektorską – lektorów polskich oraz lektorów zagranicznych Native Speakers z Wielkiej Brytanii, USA oraz Australii.

Istnieje również możliwość odbycia korepetycji. Korepetycje pozwolą Ci na powtórzenie materiały przed ważnym egzaminem lub, jeśli jest to konieczne, przed ważnymi wydarzeniami czy też wystąpieniami. Zapisz się na kurs
}
},{
„@type”: „Question”,
„name”: „Czy kursy są zgodne z wytycznymi Rady Europy?”,
„acceptedAnswer”: {
„@type”: „Answer”,
„text”: „Wszystkie kursy prowadzone przez Szkołę Języków Obcych „Lincoln” są w pełni zgodne z wytycznymi poziomów Rady Europy (Common European Framework of Reference for Languages). Zapisz się na kurs
}
},{
„@type”: „Question”,
„name”: „Kim są lektorzy prowadzący kursy angielskiego w Krakowie?”,
„acceptedAnswer”: {
„@type”: „Answer”,
„text”: „Lektorzy polscy to absolwenci filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Śląskiego, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Native Speakers posiadają certyfikaty uprawniające do nauczania języka angielskiego (CELTA). Nasi lektorzy uczą już od wielu lat, przekazując swoją wiedzę w niebanalny i profesjonalny sposób. Współpracują z naszą Szkołą od wielu lat i kursanci wracają na zajęcia rok po roku właśnie dla nich. Zapisz się na kurs
}
},{
„@type”: „Question”,
„name”: „Czy monitorujecie wyniki kursantów?”,
„acceptedAnswer”: {
„@type”: „Answer”,
„text”: „Dbając o najwyższą jakość w naszej Szkole wprowadziliśmy indywidualny system monitorowania postępów w nauce. Lincoln’s Progress Monitoring pozwala na sprawdzenie stopnia zaawansowania na każdym etapie nauki. Zapisz się na kurs
}
}]
}

Kursy angielskiego ceny – Kraków

KursCena
General Englishod 847zł
Cambridge English Examsod 857zł
Business Englishod 1069zł
Matura Intensiveod 989zł
Conversational Englishod 569zł
Kursy wakacyjne499zł
Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line