Atrakcyjne lekcje – najwyższe standardy
Szkoła Języków Obcych Lincoln istnieje na rynku usług edukacyjnych w Krakowie od 2002 roku, oferując szkolenia z zakresu języków obcych, zarówno stacjonarne dla młodzieży i dorosłych, jak również dla firm i instytucji. Doskonali i skuteczni native speakers.

„Każdy kto kiedykolwiek spróbował lekcji w Lincolnie, zdał sobie sprawę, że wcześniej to po prostu nie było to…”

 • Wdrożyliśmy najwyższe standardy metody komunikatywnej, skutecznie rozwijamy wszystkie aspekty językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie oraz wszystkie aspekty językowe: gramatykę, słownictwo, wymowę.
 • Używamy autentycznych materiałów: nagrania audio i video, artykuły z gazet i Internetu, których poziom jest odpowiednio dobrany do poziomu grupy. Dyskutujemy także na aktualne tematy polityczne, społeczne i kulturalne.
 • Podręcznikową bazą metodyczną są tytuły wydawnictwa Oxford University Press, Pearson Longman, Cornelsen, Hueber, Difusión, Guerra Edizioni guru s.r.l. i Edilingua, ale uzupełniamy je materiałami dodatkowymi starannie dobieranymi przez naszych lektorów.

 

 

 • Wprowadzamy bardzo dużo ćwiczeń w parach, grupach, dyskutujemy, odgrywamy scenki – wszystko po to, aby każdy Kursant miał okazję zabrać głos na każdych zajęciach.
 • Od początku uczymy rzeczy praktycznych, które Kursant będzie mógł wykorzystać w życiu codziennym – począwszy od prostych, ale potrzebnych rzeczy na niższych poziomach, czyli jak poradzić sobie samemu w obcym mieście (jak zamówić obiad w restauracji, kupić bilet, czy zapytać o drogę), poprzez ćwiczenie swobodnej rozmowy towarzyskiej, do tego, jak napisać CV czy list motywacyjny.
 • Ograniczamy czas mówienia Lektora na zajęciach – ponieważ to Kursanci mają mówić jak najwięcej, a nie Nauczyciele.
Jak wyglądają zajęcia

W bardzo motywującej i przyjemnej atmosferze

 • Na zajęciach Lektorzy i Kursanci nie używają języka polskiego – język polski może zabrzmieć tylko w wyjątkowych sytuacjach. Native speakers to podstawa w nauce języka.
 • Gramatyka zawsze podparta jest funkcjami komunikacyjnymi – ma ułatwić płynne mówienie.
 • Stosujemy urozmaicone ćwiczenia i pomoce naukowe odpowiednie dla różnych stylów uczenia się: wzrokowców (np. plakaty, fiszki, filmy), słuchowców (np. nagrania audio, piosenki, role plays) i kinestetyków (np. odgrywanie scenek, rozsypanki tekstowe).
 • Uczymy nie tylko języka akademickiego, ale także ćwiczymy zwroty z języka potocznego.
 • W przypadku grup egzaminacyjnych, Lektorzy wraz z Kursantami analizują testy z poprzednich lat, co pozwala Kursantom oswoić się z formą egzaminu, a większość ćwiczeń opracowywanych na zajęciach ma podobną formę do zadań egzaminacyjnych.
 • native speakers – to dewiza dobrego poznania języka obcego w Naszej szkole

Opinie

Idealne zajęcia
Idealne zajęcia

Zajęcia w „Lincolnie” idealnie trafiły w moje indywidualne potrzeby. Rozpoczęłam swój pierwszy kurs języka angielskiego na poziomie PRE-CEA (B2/C1) i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe oraz odbywają się w miłej atmosferze. Za każdym razem przygotowywane są dla nas dodatkowe materiały poszerzające naszą wiedzę.

Joanna Marcinowska

Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych
Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych

Dzięki Lincolnowi przestałam bać się mówić po angielsku. Profesjonalna kadra, oferta zajęć dodatkowych, z których każdy wybierze coś dla siebie. Świetny pomysł - ferie zimowe z angielskim (zajęcia w cenie kursu). Świetna lokalizacja - w centrum Krakowa.

Małgorzata N.

Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością
Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością

Kursy prowadzone przez Szkołę Językową Lincoln odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem do ucznia, a Nauczyciele urozmaicają zajęcia różnorodnością w doborze metodyki. Dodatkowym i jednocześnie mocnym atutem jest szereg dodatkowych zajęć, dzięki którym można podszkolić swoje umiejętności językowe jak również spędzić miło czas na konwersacjach „face to face” na różne tematy.

Mateusz Dyda

Najlepsza szkoła językowa
Najlepsza szkoła językowa

Lincoln jest najlepszą szkołą językową w Krakowie. Lektorzy są zawsze zabawni, kreatywni i pełni energii. Nie da się ich nie lubić, a nauka z nimi to czysta przyjemność. Polecam !

Andrzej Piszczek

Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów
Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów

Zdecydowałem się na naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w Szkole Języków Obcych Lincoln, ponieważ polecili mi ją moi znajomi i nauczyciele, których uczniowie uczęszczali tam na zajęcia. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekcje prowadzone są przez native speaker'ów na wysokim poziomie,  a w całej Szkole panuje miła atmosfera, dzięki czemu z łatwością uczę się języka.

Hubert Buksa

Miejsce do nauczenia się języka
Miejsce do nauczenia się języka

Lincoln to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkałam się tu doświadczoną kadrę z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. To właśnie dzięki Lincolnowi uwierzyłam w swoje umiejętności językowe. Zajęcia dodatkowe umożliwiły mi „podszlifowanie” języka angielskiego.

Ilona G.

Gwarancja Lincoln’s Quality Teaching
Jedyna taka GWARANCJA – egzamin bez stresu

Dbając o najwyższą jakość naszych usług, Szkoła Lincoln od 10 lat udziela specjalnej Gwarancji swoim kursantom. Zwracamy całkowity koszt egzaminu w przypadku jego niezdania!

Szkoła Lincoln jako jedyna w Krakowie w ramach Gwarancji Lincoln’s Quality Teaching zwraca całkowity koszt egzaminu w przypadku jego niezdania.

Organizowany przez nas egzamin próbny to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności przed zetknięciem się z egzaminem właściwym.

Jesteśmy pewni naszych wysokich standardów nauczania, dlatego bierzemy za nie pełną odpowiedzialność. Kursanci, którzy regularnie uczęszczają na zajęcia, zaliczają testy i odrabiają

Misja
Od początku naszej działalności wyznaczamy nowe standardy w nauczaniu.

Misją naszej Szkoły jest świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie nauczania języków obcych. Działając odpowiedzialnie, z pasją i zaangażowaniem zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku oraz wysokie miejsce w czołówce krakowskich szkół językowych. Wszystkie kursy prowadzone przez Szkołę Języków Obcych „Lincoln” są w pełni zgodne z wytycznymi poziomów Rady Europy (Common European Framework of Reference for Languages).

Najbardziej satysfakcjonujące jest dla nas zadowolenie oraz uznanie naszych Kursantów, którzy kontynuują naukę języków na kolejnych poziomach zaawansowania, a co najważniejsze polecają nasze usługi innym.

Native Speakers
Nasi lektorzy to starannie wyselekcjonowana kadra z doświadczeniem i pasją.

Opinię o wysokiej jakości w nauczaniu potwierdzają przeprowadzane od początku działalności liczne ankiety, w których zarówno kompleksowa obsługa Klienta jak i poziom nauczania, kwalifikacje oraz predyspozycje lektorów oceniane są na bardzo wysokim poziomie.

Naszym największym i najsilniejszym atutem jest nasz personel, starannie dobrany, zawsze kompetentny i miły. Nasza kadra lektorska to wysoko wykwalifikowani specjaliści z wykształceniem filologicznym, odpowiednim przygotowaniem i predyspozycjami do nauczania języków obcych. To właśnie ich wiedza teoretyczna, specjalizacje oraz doświadczenie wyróżniają naszą Szkołę.

Nauka w Szkole Lincoln to najszersza, kompletna oferta nauki języków obcych. Siedziba Szkoły mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Komfortowo wyposażone sale i kameralna atmosfera Pałacu Pokutyńskich stwarza idealne warunki do nauki.

Centrum egzaminacyjne
W sierpniu 2010 roku Szkoła Języków Obcych LINCOLN została AUTORYZOWANYM CENTRUM EGZAMINACYJNYM CAMBRIDGE ENGLISH o statusie otwartym.

Oznacza to, iż uzyskaliśmy uprawnienia do organizowania i przeprowadzania egzaminów FCE, CAE, CPE, a także KET, PET, YLE, BEC. Rejestrujemy kandydatów także spoza naszej szkoły, którzy nie są naszymi kursantami.
www.centrum.lincoln.edu.pl

Skontaktuj
się z nami
Zapisz się
na kurs
Wykonaj
test on-line