Warszawa
ul. Chmielna 36
tel. 22 692 48 50
Lincoln - szkoła języków obcych

Jak uczymy?Atrakcyjne lekcje - najwyższe standardy

"Każdy kto kiedykolwiek spróbował lekcji w Lincolnie, zdał sobie sprawę, że wcześniej to po prostu nie było to..."

 

 • Wprowadziliśmy najlepsze wzorce metody komunikatywnej, efektywnie rozwijamy wszystkie aspekty językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie oraz wszystkie podsystemy języka: gramatykę, słownictwo oraz wymowę.
 • Korzystamy z podręczników wydawnictwa Oxford University Press, Pearson Longman, Cornelsen, Hueber, Difusión, Guerra Edizioni guru s.r.l. i Edilingua, jednak nie opieramy się wyłącznie na nich. Nasi lektorzy starannie dobierają dodatkowe materiały dla kursantów.
 • Nie chcemy zamykać się w podręcznikowych ramach, dlatego nasze zajęcia wzbogacamy o nagrania audio i wideo, autentyczne artykuły z gazet oraz Internetu. Ich poziom dostosowany jest do poziomu zaawansowania uczestników kursu.
 • Największą uwagę przywiązujemy do umiejętności praktycznych, które kursant będzie mógł wykorzystywać w codziennym życiu. W związku z tym wprowadzamy wiele ćwiczeń dyskusyjnych,na forum grupy, w parach i grupkach, tak by każdy uczestnik miał okazję zabrać głos na każdych zajęciach.
 • Czas mówienia lektora jest ograniczany, chcemy by to Kursanci mówili jak najwięcej. Zaczynamy od najprostszych, ale bardzo praktycznych rzeczy, czyli jak zamówić obiad, zapytać o drogę, poradzić sobie samemu w nowym mieście, a także jak napisać CV czy list motywacyjny.

Jak wyglądają zajęcia

 • Zajęcia odbywają się w bardzo przyjaznej i mobilizującej do pracy atmosferze.
 • Językiem wykładowym jest wyłącznie język obcy, polskiego używamy wyłącznie w sporadycznych, uzasadnionych sytuacjach.

 • Komunikacja jest podstawą w naszym nauczaniu, dzięki niej nawet treści gramatyczne są przyswajane znacznie łatwiej.
 • Wyznajemy zasadę: dla każdego coś dobrego. Dla wzrokowców proponujemy naukę za pomocą plakatów, fiszek i filmów, dla słuchowców np. nagrania audio czy piosenki, z myślą o kinestykach wybieramy rozsypanki tekstowe, role play.
 • Nie uczymy tylko formalnego, akademickiego języka, ale przygotowujemy również do radzenia sobie w sytuacjach codziennych rozmów w języku potocznym.
 • Lektorzy na zajęciach grup egzaminacyjnych w sposób kompleksowy przygotowują kursantów do egzaminów, korzystając z materiałów wzorowanych na testach z lat poprzednich.
 • Szkoła języków obcych Lincoln oferuje usługi edukacyjne już od 2002 roku. Proponujemy szkolenia z zakresu języków obcych, nie tylko stacjonarne dla osób indywidualnych, ale także dla firm i instytucji.

Szkoła Języków Obcych Lincoln istnieje na rynku usług edukacyjnych w Krakowie od 2002 roku, oferując szkolenia z zakresu języków obcych, zarówno stacjonarne dla młodzieży i dorosłych, jak również dla firm i instytucji.


Gwarancja Lincoln's Quality Teaching

Jedyna taka GWARANCJA - egzamin bez stresu

Dbając o najwyższą jakość naszych usług, Szkoła Lincoln od 10 lat udziela specjalnej Gwarancji swoim kursantom. Zwracamy całkowity koszt egzaminu w przypadku jego niezdania!

Szkoła Lincoln jako jedyna w Warszawie w ramach Gwarancji Lincoln's Quality Teaching zwraca całkowity koszt egzaminu w przypadku jego niezdania. Organizowany przez nas egzamin próbny to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności przed zetknięciem się z egzaminem właściwym.

Jesteśmy pewni naszych wysokich standardów nauczania, dlatego bierzemy za nie pełną odpowiedzialność. Kursanci, którzy regularnie uczęszczają na zajęcia, zaliczają testy i odrabiają zadania domowe, mogą podejść do egzaminu bez stresu dzięki Gwarancji Lincolna. Z nami zdawanie egzaminów to czysta przyjemność.

Misja

Od początku naszej działalności wyznaczamy nowe standardy w nauczaniu. Misją naszej Szkoły jest świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie nauczania języków obcych. Działając odpowiedzialnie, z pasją i zaangażowaniem zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku oraz wysokie miejsce w czołówce warszawskich szkół językowych. Wszystkie kursy prowadzone przez Szkołę Języków Obcych "Lincoln" są w pełni zgodne z wytycznymi poziomów Rady Europy (Common European Framework of Reference for Languages).
Najbardziej satysfakcjonujące jest dla nas zadowolenie oraz uznanie naszych Kursantów, którzy kontynuują naukę języków na kolejnych poziomach zaawansowania, a co najważniejsze polecają nasze usługi innym. Reklamacje

Native Speakers

Nasi lektorzy to starannie wyselekcjonowania kadra z doświadczeniem i pasją.
Opinię o wysokiej jakości w nauczaniu potwierdzają przeprowadzane od początku działalności liczne ankiety, w których zarówno kompleksowa obsługa Klienta jak i poziom nauczania, kwalifikacje oraz predyspozycje lektorów oceniane są na bardzo wysokim poziomie.

Naszym największym i najsilniejszym atutem jest nasz personel, starannie dobrany, zawsze kompetentny i miły. Nasza kadra lektorska to wysoko wykwalifikowani specjaliści, z wykształceniem filologicznym, z odpowiednim przygotowaniem i predyspozycjami do nauczania języków obcych. To właśnie ich wiedza teoretyczna, specjalizacje oraz doświadczenie wyróżniają naszą Szkołę.

Nauka w Szkole Lincoln to najszersza, kompletna oferta nauki języków obcych. Siedziba Szkoły mieści się w ścisłym centrum Warszawy. Komfortowo wyposażone sale i kameralna atmosfera stwarza idealne warunki do nauki.

Centrum egzaminacyjne

W sierpniu 2010 roku Szkoła Języków Obcych LINCOLN została AUTORYZOWANYM CENTRUM EGZAMINACYJNYM CAMBRIDGE ENGLISH o statusie otwartym. Oznacza to, iż uzyskaliśmy uprawnienia do organizowania i przeprowadzania egzaminów FCE, CAE, CPE a także KET, PET, YLE, BEC, ILEC, ICFE. Rejestrujemy kandydatów także spoza naszej szkoły.
www.centrum.lincoln.edu.pl